تاریخ انتشار :جمعه 9 جولای 21.::. ساعت : 12:13 ب.ظ
فاقددیدگاه

استاندار به مناسبت روز شهرداریها و دهياريها و به منظور بیان مشکلات شهرداری‌های استان با وزیر کشور و معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای دیدار و گفتگو کرد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز شهرداریها و دهياريها و به منظور بیان مشکلات شهرداری‌های استان با وزیر کشور و معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای وزارت کشور دیدار و گفتگو کرد

حسین کلانتری در این دیدار ابتدا گزارشی از آخرین وضعیت شهرداری های استان، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد ارائه نمود و از مساعدت‌ها و کمکهای سازمان شهرداری‌ها و دهياريهاي کشور به شهرداریها و دهياريهاي استان تشکر کرد.

در این دیدار استاندار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت شهرداری های استان ، به تشریح موضوعات و مباحث مبتلا به شهرداری های استان پرداخت.
کلانتری با توجه به شرایط حاصله از شیوع بیماری کرونا به کاهش درآمد شهرداری‌های استان اشاره کرد و خواستار رسیدگی فوری و انجام کمک‌های نقدی و نیز تخصیص ماشین آلات مورد نیاز شهرداری های استان به ویژه شهرداری های شهرهای با جمعیت زیر ۵۰ هزار نفر شدند.
وزیر کشور نیز در این دیدار با قدردانی از مردم غیور و قدرشناسی استان که در صحنه های مختلف نقش مهمی در پشتیبانی از نظام و انقلاب داشتند، از حضور حماسی و حداکثری مردم استان در انتخابات ۲۸ خرداد تقدیر و تشکر ویژه کرد.
عبدالرضا رحمانی فضلی خدمت به مردم استان و توجه به مسائل کارگری به ویژه در شهرداریها، توسعه عمران شهری و توجه به شهرداری های استان به ویژه شهرداری های کوچک و تازه تاسیس را از اولویت ها خواند.
وزیر کشور همچنین به توسعه عمران شهری شهرهای استان به ویژه شهرهای تازه تاسیس تاکید و اشاره کرد و دستور داد تا از طریق معاونت عمرانی وزارت کشور کمک های مالی قابل توجهی به شهرداری های استان به ویژه شهرهای کوچک زیر ۵۰ هزار نفر پرداخت شود.
بر این اساس معاون عمرانی وزیر کشور در راستای دستور وزیر محترم کشور قول مساعد داد که از امروز تا یک ماه آینده کمک های لازم به شهرداری های استان صورت پذیرد.
گفتی است از امروز و بر اساس دستور ویژه وزیر کشور برخی شهرداری های استان در دستور کار مساعدت ویژه قرار گرفتند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.