تاریخ انتشار :جمعه 9 جولای 21.::. ساعت : 12:12 ب.ظ
فاقددیدگاه

تملک اراضی در طرح سد تنگ سرخ یاسوج جزو اولویت هاست

رئیس حوضه آبریز کارون بزرگ شرکت مدیریت منابع آب ایران:

تملک اراضی در طرح سد تنگ سرخ یاسوج جزو اولویت هاست

رئیس حوضه آبریز کارون بزرگ شرکت مدیریت منابع آب ایران بر پیگیری ویژه تملک اراضی سد تنگ سرخ تاکید کرد.

به گزارش نصردنا . و به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، رئیس حوضه آبریز کارون بزرگ شرکت مدیریت منابع آب ایران به همراه معاون حفاظت، بهره برداری و امور اجتماعی حوضه و همچنین تعدادی از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، از چند طرح آبی در شهرستان های بویراحمد و دنا بازدید کردند.

مهندس رابعی رئیس حوضه آبریز کارون بزرگ شرکت مدیریت منابع آب ایران در نشستی که در محل ساختگاه سد تنگ سرخ یاسوج با عوامل پیمانکار برگزار شد با بیان اینکه تغییر ساختار شرکت مدیریت منابع آب ایران به حوضه های آبریز به جهت ضرورت تمرکز بر طرح‌های هر حوزه و اولویت بندی پروژه ها بر اساس نیاز شرب، صنعت و کشاورزی است، گفت: همانطور که تامین منابع مالی سد تنگ سرخ از مهم ترین اولویت‌های مسئولان استان، به ویژه استاندار و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد، است این اولویت نیز در حوضه آبریز کارون شرکت مدیریت منابع آب ایران وجود دارد.

وی، ضمن تقدیر از قرارگاه خاتم به عنوان پیمانکار این پروژه به جهت پیشرفت فیزیکی ، اظهار داشت: لازم است تا بحث تملک در این پروژه به صورت ویژه پیگیری و در عین حال بحث ساخت سازه سد، سامانه انتقال و بحث تملک اراضی، به صورت یک پکیج و همزمان پیگیری شود تا انشالله در سریع ترین زمان ممکن، شاهد بهره برداری از این طرح مهم و اثرگذار، باشیم.

گفتنی است در این نشست مشکلات و مسائل موجود بررسی و راهکارهای لازم ارایه شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.