تاریخ انتشار :جمعه 9 جولای 21.::. ساعت : 12:13 ب.ظ
فاقددیدگاه

رئیس واحد بازرسی و نظارت اصناف گچساران و باشت :امسال واحدهای صنفی متخلف گچساران بیش ازیک میلیارد ریال جریمه شدند

رئیس واحد بازرسی و نظارت اصناف گچساران و باشت گفت: امسال واحدهای صنفی متخلف گچساران یک میلیاردو ۳۶۹ میلیون و ۳۰۵ هزار ریال جریمه شدند.
به گزارش پایگاه خبری نصردنا ، سید ناصر حسینی در جمع خبرنگاران افزود: بازرسی از واحد های صنفی و بازار گچساران در دو نوبت صبح و عصر به جد ادامه دارد.
وی بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا کنون بالغ بر سه هزارو ۵۰۰ بازرسی در طرح ویژه کنترل بازار انجام شده است.
رئیس واحد بازرسی و نظارت اصناف گچساران و باشت تصریح کرد: در این بازرسی ها در گچساران ۱۲۰نفر متخلف شناسایی و با تکمیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
حسینی عنوان کرد: امسال واحدهای صنفی متخلف این شهرستان یک میلیاردو ۳۶۹ میلیون و ۳۰۵ هزار ریال جریمه شدند.
وی گفت: تخلفات بازاریان شامل درج نشدن قیمت، کم فروشی، گرانفروشی، عدم صدور فاکتور، تداخل صنفی و امتناع از عرضه کالا می باشد.
رئیس واحد بازرسی و نظارت اصناف گچساران و باشت خاطر نشان کرد: از ابتدای سالجاری تا کنون ۱۴۰ مورد شکایت حضوری از واحدهای صنفی مختلف در گچساران رسیدگی شد.
حسینی بیان کرد: بالغ بر ۳۸۱ واحد صنفی در گچساران و ۶۰ مورد در باشت بدون پروانه فعالیت داشتند.
وی افزود: برای واحدهای بدون پروانه کسب ضمن ارسال دعوت نامه از اتحادیه‌های مربوطه، راهنمایی‌های لازم هم در این زمینه ارایه شده و سپس اخطاریه صادر و در صورت همکاری نکردن طبق قانون نسبت به پلمب واحدهای متخلف اقدام می شود.
رئیس واحد بازرسی و نظارت اصناف گچساران و باشت اظهار کرد: در شهرستان گچساران سه گروه بازرسی در دو نوبت صبح و عصر بازار را رصد می کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.