تاریخ انتشار :جمعه 9 جولای 21.::. ساعت : 12:14 ب.ظ
فاقددیدگاه

نشست مشترک اعضای شورای تامین با نامزدهای میان دوره ای مجلس درگچساران+تصاویر

نشست مشترک اعضای شورای تامین با نامزدهای میان دوره ای مجلس درگچساران+تصاویر

نشست مشترک اعضای شورای تامین با نامزدهای میان دوره ای مجلس یازدهم در سالن جلسات فرمانداری گچساران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نصردنا ،سید یوسف کاظمی بیدک،نامزد حوزه گچساران و باشت در این نشست گفت:باید توجه کرد که مشارکت مردم در انتخابات بسیار مهم است و انتخابات رکن دموکراسی و مردم سالاری است، چرا که مردم بر سرنوشت خودشان حاکم خواهند شد.

وی افزود:مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرت چانه زنی جمهوری اسلامی در عرصه بین الملل را بالا خواهد برد و امنیت و اقتدار را نیز تضمین خواهد کرد که از همینجا از مردم عزیز نیز دعوت می کنم که در ۲۸خردادماه نیز با حضور در پای صندق های رای  انتخابات پرشوری داشته باشیم.

گودرز حکمتی، مسئول دفتر ستاد علیمراد جعفری دیگر نامزد انتخابات میان دوره ای گچساران وباشت  در این نشست ادامه داد:آقای جعفری بنابر ضرورتی در منطقه حضور نداشتند و بنده امروز به نیابت از ایشان در خدمت شما هستم و همگان(نامزدها) را دعوت به رعایت اخلاق انتخاباتی می کنم.

هوشنگ گرجی پور ، دیگر نامزد انتخابات میان دوره ای مجلس در این نشست  هم گفت:سعی شود طوری رفتار کنیم که مشارکت حداکثری مردم را شاهد باشیم،بنابراین در جلسات انتخاباتی رعایت پروتکل های بهداشتی با توجه به شرایط کرونایی شهرستان بسیار حایز اهمیت است و امیدوارم که فعالیت های انتخاباتی با برنامه های نامزده ها هم همراه باشد چرا که  باید از هر گونه تنش نیز پرهیز کنیم.

هومان عسکری، نامزد انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم در گچساران نیز در سخنانی کوتاه  هم بیان کرد:انتخاباتی پرشور همراه با اخلاق مداری و رعایت قانون را آرزومندیم.

محمود فاطمی دیگر نامزد انتخابات میان دوره ای مجلس  نیز درادامه تصریح کرد:بنده هم به نوبه خودم مردم محترم حوزه انتخابیه گچساران و باشت را به حضور حداکثری درانتخابات دعوت می کنم چرا که انتخابات پرشور تضمین کننده امنیت و اقتدار کشورمان است.

وی افزود:مردم بایستی با بررسی پیشینه نامزدهای انتخاباتی و برنامه های پیش رو نامزدها، انتخابی با بصیرت و شایسته داشته باشند تا بر مشکلات فعلی فایق آییم، چرا که معضلات بیکاری بر این شهر چیره شده است .

فاطمی ادامه داد:پیشنهاد می شود مناظره کاندیداهای میان دوره ای مجلس در این عرصه نیزفراهم شود تا مردم با بررسی و مطالعه دقیق تر بتوانند کاندیدای خود را انتخاب کنند.

وی در ادامه افزود: بنابراین رقبای انتخاباتی خود را به رعایت اخلاق انتخاباتی و قانون مداری دعوت می کنم و توصیه دارم  که با رعایت پروتکل های بهداشتی در نشست های انتخاباتی نیز  از شیوع ویروس کرونا در شهرمان نیز جلوگیری کنیم.

سید ناصر حسینی پور،دیگر کاندیدای انتخابات میان دوره ای مجلس در گچساران و باشت  در ادامه نیز گفت: مشکلاتی که در دوره قبل بود می دانم و می شناسم،بنده امروز رسما به جمع عزیران اضافه شدم و فراجناحی و دارای گفتمان هستم.

وی افزود:مردم مسائل ریز و درشت را از نماینده خودشان می خواهند و اعتقاد دارم وعده های انتخاباتی حتما در جایی باید ثبت شود.

حسینی پور تصریح کرد:وعده انتخاباتی دادن و عمل نکردن و اعتماد مردم را جلب کردن و بازهم عمل نکردن باعث خسارت ها در جامعه خواهد شد، وای به حال ما اگر روزی بگویند نظام جمهوری اسلامی ناکارآمد است.

وی ادامه داد:در تراز مکتب حاج قاسم به مشکلات مردم فکر می کنم خدا لعنت کند و نیامرزد مرا اگر حب نان و وابستگی به جریان قدرت و ثروت داشته باشم و اگر عرف اجازه دهد، سراغ همه کاندیداها و دوستان می رفتم و دیدار می کردم.

حسینی پور ادامه داد: امروز با همان ترازویی عمل می کنم که جلوی سرباز عراقی در میان اسرای هشت سال جنگ تحمیلی وقتی با عصا به صورتم سیلی زد، گفتم؛ صورت دو طرف دارد، این یعنی روح و عظمت سرباز روح الله، بنده با همان روحیه در دوره کنونی برای خدمت به مردم حضور پیدا کرده ام.

ریحان محمدپور،دیگر نامزد انتخابات حوزه انتخابیه گچساران و باشت در این نشست گفت:قاطبه ملت شریف ایران همیشه با حضور حداکثری در انتخابات سنگ تمام گذاشتند و این نشان ایمان قلبی ملت ماست.

وی افزود:خدا را شاهد می گیرم بدنبال کوچکترین امتیازی نیستم، نباید در برنامه هاتوهین به شعور مردم شود مردم عزیز ما قانع هستند و تنها حرمت می خواهند.

محمد پور بیان کرد:به صورت مستقل آمده ام، چرا که مردم امروز کار و حرمت می خواهند،بهترین شرایط و موقعیت اجتماعی را در تهران دارم اما آمده ام تا قدمی برای مردم سرزمینم داشته باشم گرفتاری های اصلی مردم ما بحث بیکاری جوانان است،به هرحال امنیت امروز انتخابات بسیار مهم است و باید در عمل اثبات کنیم نه در حرف و امروز نیازمند آرامش هستیم.

سرهنگ پسنده،فرمانده سپاه ناحیه گچساران در ادامه این نشست هم گفت:انتخابات مظهر اتحاد ملی و فرصت مناسبی برای نمایش مردم سالاری دینی در کشورمان است.

وی افزود:سپاه پاسداران بر این چهار اصل امنیت،سلامت انتخابات،مشارکت حداکثری،مراقبت و رقابت سالم در عرصه انتخابات تکیه دارد.

پسنده اظهارکرد:امیدواریم که نامزدهای انتخاباتی که از چهره های نخبه و علمی شهرستان و استان هم هستند، اخلاق انتخاباتی و قانون مداری را سرلوحه برنامه هایشان قرار دهند هم در فضای حقیقتی و هم در فضای مجازی .

وی افزود:برهمه لازم است که در چارچوب قانون حرکت کنیم و امنیت باید سرلوحه کارهایمان باشدکه با حضور  و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای بار دیگر سیلی محکمی به استکبار جهانی و دشمنان این ملت بزرگ بزنیم.

برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ،

دیدگاه خود را به ما بگویید.