تاریخ انتشار :پنج‌شنبه 22 جولای 21.::. ساعت : 12:42 ب.ظ
فاقددیدگاه

۴۲ طرح عمرانی و زیر بنایی در بهمئی کلنگ زنی و افتتاح شد

به گزارش گپ ساران، کیامرث حاجی زاده روز چهار شنبه در آیین بهره برداری از این طرح ها اظهار داشت:از این تعداد ۳۳ طرح عمرانی و زیر بنایی افتتاح وکلنگ آغاز اجرای  ۹ طرح نیز به زمین زده شد.

وی افزود: تمامی طرح‌های کلنگ زنی شده مراحل مناقصه خود را طی کردند و تامین اعتبار لازم برای این ۹ طرح انجام گرفته است.

حاجی زاده عنوان کرد: بیشترین میزان اعتبارات اختصاص یافته در حوزه های راه و تامین آب در شهرستان بهمئی است.

فرماندار بهمئی نیز در حاشیه بهره برداری و کلنگ زنی این طرح‌ها گفت: بیشترین طرح‌های کلنگ زنی شده و به بهره برداری رسیده در این شهرستان در حوزه‌های راهداری، توسعه شهری، شرکت توزیع برق، تامین آب، مخابرات، ارتباطات، فناوری اطلاعات و بنیاد مسکن بوده است.

حکمت الله سنایی افزود: یکی از دغدغه‌های اساسی و نیاز مبرم مردم شهرستان بهمئی راه اندازی بیمارستان ۳۲ تخت خوابی، تامین آب شهر لیکک و حومه از طریق سد کوثر و تامین برق پایدار است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد هم از کلنگ زنی طرح تامین و پایداری آب شهر لیکک و ساخت مخزن ذخیره و پمپاژ آب این شهر خبر داد.

اسفندیار برخه گفت: برای تامین آب شهر لیکک هشت حلقه چاه عمیق به صورت شبانه روز فعال هستند که با بهره برداری از طرح جدیدی که امروز کلنگ زنی شد ۳۰ هزار نفر از جمعیت شهر لیکک از نعمت آب سالم و با کیفیت برخوردار خواهند شد.

وی بیان کرد: کلنگ زنی طرح تامین و پایداری آب شهر لیکک و احداث مخزن ذخیره و پمپاژ آب این شهر با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی تامین اعتبار شده و تا هشت ماه دیگر این طرح به همت شرکت آب و فاضلاب استان به بهره برداری می‌رسد.

طرح تکمیل آسفالت ورودی سه راهی بهبهان به بهمئی، احداث یک دستگاه پل بزرگ بین محور شهر لیکک به منطقه جایزان در خوزستان، ۳۵ واحد مسکن محرومان، سوله مدیریت بحران، طرح احداث مخزن هزار متر مکعبی شهر لیکک، اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی، تکمیل زیرساخت‌های فنی و احداث راه روستائی بنه پیر، بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی چشمه امیری، برم الوان، آب الوان و روستای امیر المومنین از مهمترین طرح‌هایی است که با تخصیص اعتبارات لازم امروز کلنگ زنی شد.

افتتاح و بهره برداری از طرح احداث خط فشار آب شهر لیکک به نمایندگی از هشت طرح، تقویت و ارتقاء ایستگاه تلفن همراه اول به نمایندگی از چهار طرح، اجرای طرح هادی روستای بابا احمد به نمایندگی از ۲۰ طرح روستایی و افتتاح ساختمان شهرداری لیکک از مهمترین طرح های افتتاحی در شهرستان بهمئی بود.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.