تاریخ انتشار :دوشنبه 26 جولای 21.::. ساعت : 10:48 ق.ظ
فاقددیدگاه

بیش از ۱۳هزار دز واکسن کرونا در گچساران تزریق شد

آرمین غلامیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران افزود: این مقدار واکسن به کادر بهداشت درمان، بیماران خاص، معلولان، جانبازان بالای ۵۰درصد، پاکبانان و سالمندان بالای ۸۰سال ،رده سنی ۵۰ سال به بالا تزریق شد.

وی بیان کرد: از این میزان ۱۰ هزار و ۱۶۴ نفر در دز اول و سه هزار و ۶۳۲ نفر در دز دوم واکسن کووید ۱۹ را در شهرستان دریافت کردند.

غلامیان اظهار داشت: ۸۳ هزار نفر جمعیت بالای ۱۸ سال در این شهرستان سکونت دارند که تاکنون ۱۲ درصد آنها در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند. 

وی تصریح کرد: هم اکنون کار واکسیناسیون ویروس کرونا در مراکز جامع سلامت شهید حسینی، شهید مطهری، پایگاه رادک و پایگاه محلاتی این شهرستان انجام می شود.

غلامیان ابراز کرد: کار واکسیناسیون کووید ۱۹افراد بالای ۶۰ سال در شهر دوگنبدان در حال انجام است.

وی ادامه داد: همچنین واکسیناسیون ویروس کرونا  افراد بالای ۵۰ سال در چهار دهستان  بی بی حکیمه، بابا کلان، امامزاده جعفر و بویراحمد گرمسیری این شهرستان در حال انجام است.

غلامیان افزود: با توجه به رنگ بندی های کرونایی ، اصناف سطح ۳ و ۴  این شهرستان باید تعطیل شود که این اقدام انجام نشده است.

وی گفت: با توجه به اینکه فاز بعدی واکسیناسیون بسیار گسترده تر است انتظار داریم که دستگاه های اجرایی در این امر به ما کمک کنند تا بتوانیم حجم وسیعی از جامعه هدف را واکسینه کنیم.

شهرستان ۱۵۰ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.