تاریخ انتشار :یکشنبه 1 آگوست 21.::. ساعت : 10:27 ق.ظ
فاقددیدگاه

۳۸۰ نیروی شرکت نفت گچساران تعیین تکلیف شدند

هوشنگ صیدالی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت:این نیروها  در سال های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ بیشتر در اداره های عملیاتی و خدماتی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران بدون مجوز بکار گرفته شده بودند.

وی بیان کرد: با وجود پیگیری های انجام شده درخواست اخراج این نیروها صادر و  آنان به مدت یک سال خانه نشین شده بودند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز تاکید کرد :تعیین تکلیف این نیروها با کمک و پیگیری های استاندار کهگیلویه و بویراحمد،مقام عالی وزارت، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تحقق یافته است.

صیدالی با اشاره به تلاش‌های مستمر هیات مدیره نفت و گاز توضیح داد: اکنون تلاش ها نتیجه داده و مجوز لازم از طریق مناطق نفت خیز جنوب برای این نیروها در شانزده پیمان گرفته شد.

وی عنوان کرد:مصوبات شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب توسط مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران تایید شده و در تاریخ نهم مرداد ابلاغیه هیات مدیره به شرکت نفت گچساران اعلام شده است.

وی بیان کرد: دستور ادامه روند بکارگیری این نیروها در شرکت نفت  گچساران نیز به مسوولان متولی صادر شده است.

صیدالی تاکید کرد :این نیروها دیگر مشکلی ندارند و تلاش می شود که هر چه زودتر به صورت نیروی ارکان ثالث بتوانند از مزایا و شرایطی که توسط وزارتخانه اعلام می‌شود برخوردار باشند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از همه کسانی که برای تعیین تکلیف نیروهای شرکت نفت گچساران همکاری کرده اند قدردانی کرد.

وی افزود : در سال های اخیر مصوبه همچنین بکارگیری ۳۰۰ نفر از هیات مدیره مناطق نفتخیز اخذ و به پیمان های موجود در آن ادارات الحاق شد.

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از طولانی ترین شبکه های خطوط مناطق نفت خیز را در گستره چهار استان کهگیلویه و بویراحمد ، خوزستان ، فارس و بوشهر راهبری می کنند.

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دارای ۱۶ مخزن در مدار است که عمده تولید نفت از مخازن گچساران ، بی بی حکیمه و رگ سفید-۲ است.

مخازن بینک، گلخاری، نرگسی، چلینگر، پازنان-۲، منصور آباد، سیاهمکان، گرنگان، سولابدر، ‌چهاربیشه، رودک، کیلورکریم و خویز نیز به ترتیب چهارمین تا شانزدهمین مخازن در مدار این شرکت محسوب می شوند.

شهرستان ۱۲۶ هزار نفری گچساران در جنوب کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

 

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.