تاریخ انتشار :پنج‌شنبه 5 آگوست 21.::. ساعت : 11:13 ق.ظ
فاقددیدگاه

کالاهای بدون نشان استاندارد در کهگیلویه و بویراحمد جمع آوری شد 

بهمن رحمتی شامگاه  چهارشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها  اظهار داشت: شناسایی و جمع آوری این میزان کالای بدون نشان استاندارد و کد ۱۰ رقمی در بازار کهگیلویه و بویراحمد از سوی کارشناسان اداره ‌کل استاندارد استان انجام شد.  

وی افزود: انجام چنین اقدام مهمی در بازار کهگیلویه و بویراحمد در قالب طرح اجرای هماهنگ استاندارد (طاها) بوده است. 

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کالاهای شناسایی و جمع آوری شده در بازار این استان که بدون نشان استاندارد و کد ۱۰ رقمی بودند شامل شیشه پاک کن، پوشک بچه، پد بهداشتی، گلاب، عرقیات گیاهی، قند شکسته، قند کله، شکر، دستمال کاغذی، مایع پاک  کننده، چند راهی برق، مربای انجیر، آلبالو و گل محمدی، نوشیدنی بدون گاز انار و پرتقال، سویا، آبلیمو، ماست، سرنگ زیرجلدی، نان برنجی  زعفرانی، ملامین فله ای و ظروف غذاخوری چینی و شیشه ای است. 

رحمتی عنوان کرد: برخی از این کالاهای شناسایی و جمع آوری شده در بازار کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر نداشتن نشان استاندارد و کد ۱۰ رقمی بدون نام و نشانی واحد تولیدی نیز بوده است.  

وی ابراز داشت: لازم است که مردم کهگیلویه و بویراحمد هنگام خرید کالا به نشان استاندارد و کد ۱۰ رقمی درج شده زیر علامت استاندارد توجه کنند. 

رحمتی گفت: مردم کهگیلویه و بویراحمد می‌ توانند با ارسال کد ۱۰ رقمی درج شده زیر علامت استاندارد به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ از اصالت کالای خریداری شده مطمئن و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت نیز مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۵۱۷ به کارشناسان اداره کل استاندارد این استان گزارش دهند. 

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.