تاریخ انتشار :دوشنبه 9 آگوست 21.::. ساعت : 10:27 ق.ظ
فاقددیدگاه

مسیرهای منتهی به مرکز شهر دوگنبدان بسته شد

علیرضا اتابک  روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران افزود: طبق مصوبه ستاد کرونا تمامی مسیرهای منتهی به مرکز شهر دوگنبدان، بازار هلال احمر، میوه و تره بار، خیابان های بلادیان، بشارت، دانشگاه و میدان امام  به سمت زیر گذر بسته  شد.

وی بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در شهرستان و لزوم ممانعت از ایجاد تجمع در مرکز شهر، این مسیرها مسدود شد.

اتابک ابراز کرد: علی رغم تمام توصیه های بهداشتی و رعایت این نکات توسط بخش زیادی از آحاد مردم، تعدادی از افراد این شهرستان بیماری کرونا را جدی نگرفته و به همین دلیل گچساران از نظر شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفت.

اتابک تصریح کرد: همچنین به منظور پیشگیری از تجمع شهروندان راه های منتهی به آرامستان شهر دوگنبدان تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است.

وی ادامه داد: همچنین در این راستا تالارها، اماکن ورزشی، زمین های چمن، قهوه خانه ها، رستوران ها و بوستان ها صنوف پرتردد با بررسی صنعت، معدن و تجارت در شهرستان تعطیل خواهند شد.

فرماندار گچساران افزود: اعمال محدودیت تردد تا عادی شدن وضعیت کرونایی شهرستان از قرمز به نارنجی ادامه خواهد داشت.

اتابک ابراز کرد: ۴۲ هزار و ۸۲۸ مورد تست کرونا از ابتدای شروع ویروس کرونا تاکنون از افراد با علائم مشکوک در این شهرستان گرفته شده است.

وی تصریح کرد: ۱۲ هزارو ۵۵۰ نفر در این شهرستان  تاکنون به بیماری کرونا مبتلا شدند. 

اتابک اظهار داشت: در پیک قبلی کرونا  با اجرای محدودیت تردد در سطح گچساران طبق آمار بهداشت و درمان  این شهرستان شاهد روند نزولی آمار مبتلایان و بستری های بیماران کرونایی بودیم.

وی گفت: طرح منع تردد خودرو و دیگر وسایط نقلیه  شبانه در این شهرستان برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا هم اکنون اجرا می شود.

اتابک تصریح کرد: با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا تردد همه وسایط نقلیه اعم از بومی و غیربومی از ساعت۲۲ شب تا چهار بامداد در گچساران و معابر عمومی شهر ممنوع است.

وی ابراز کرد: ۱۵۱ نفر براثر ابتلا به کرونا تاکنون در این شهرستان جان خود را از دست داده‌اند.

شهرستان ۱۵۶ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

 

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.