تاریخ انتشار :دوشنبه 9 آگوست 21.::. ساعت : 10:26 ق.ظ
فاقددیدگاه

نفت و گاز گچساران در مسابقات لیگ برتر هندبال بازی می کند

سعید پایاب روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: تیم نفت و گاز گچساران در نخستین گام مسابقات لیگ برتر هندبال امسال روز ۲۴مرداد با سپاهان نوین اصفهان و در بازی دوم خود نیز در روز ۲۶ مرداد ماه با تیم ستارگان دشتستان دیدار می کند.

وی بیان کرد: نفت و گاز گچساران از ۲ هفته پیش تاکنون تمرینات آماده سازی خود را شروع کرده و از آمادگی نسبی برای مسابقات امسال برخوردار است.

سرپرست تیم‌ هندبال نفت وگاز گچساران تصریح کرد: امین زلفی پور بازیکن سابق نفت و گاز گچساران که فصل پیش در تیم ستارگان دشتستان توپ می زد و همچنین احسان آرپناهی ملی پوش گچسارانی تیم خائیز دهدشت به نفت و گاز گچساران پیوسته اند.

وی با اشاره به اینکه ۹۷درصد از بازیکنان تیم هندبال نفت و گاز گچساران در مسابقات امسال بومی هستندابراز داشت: بر اساس ظرفیت های بازیکنان که تعداد زیادی از آنان بومی و جوان هستند امسال هم چون سال گذشته برای بقا در لیگ برتر در این مسابقات شرکت می کنیم.

پایاب با یادآوری اینکه مرحله دوم مسابقات لیگ برتر با فاصله بیش از یک ماه برگزار می شود عنوان کرد: نفت و گاز گچساران در صورت حمایت مسوولان می تواند با گرفتن بازیکنان جدید به شکل قوی تری در مسابقات امسال حاضر شود.

وی از مسوولان استانی و شهرستانی به ویژه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خواست برای حمایت از تنها نماینده کهگیلویه و بویراحمد در لیگ برتر هندبال امسال همت کنند.

سی و چهارمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های کشور از روز شنبه، ۲۳ مردادماه، در سالن خانه هندبال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مجموعه فدراسیون هندبال در تهران آغاز می شود.

تیم پاس ناجا قم، ذوب آهن اصفهان، مس کرمان، ستارگان دشتستان، سپاهان نوین، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، نفت و گاز گچساران، فولاد سپاهان اصفهان، زغال سنگ طبس و رعد پدافند آمل در فصل جدید لیگ برتر هندبال با هم به رقابت می پردازند.

تیم هندبال مردان نفت و گاز گچساران قهرمانی در مسابقات لیگ برتر هندبال ایران، مقام چهارم جام باشگاه های آسیا و رتبه هفتم جام قهرمانان باشگاه های جهان را در کارنامه خود دارد .

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.