تاریخ انتشار :چهارشنبه 11 آگوست 21.::. ساعت : 11:19 ق.ظ
فاقددیدگاه

فعالیت دفاتر خدمات گردشگری در گچساران ممنوع شد

الماس قبادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران با اشاره به اینکه هم اکنون چهار دفتر خدمات گردشگری و خدماتی در گچساران مجوز فعالیت دارند اظهار داشت که این دفاتر تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند و حق فعالیت ندارند.

وی ابراز داشت:بر اساس تصمیم ستاد مبارزه با کرونا برگزاری هر گونه تور گردشگری از طریق دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری گچساران ممنوع است و با آژانس‌های متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

قبادی بیان کرد: همچنین چهار باغ رستوران در این شهرستان مجوز خدمات رسانی دارد که این واحدها  نیز به دلیل احتمال انتشار کرونا اجازه فعالیت ندارند.

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گچساران تصریح کرد: در صورتی که باغ رستوران ها بر خلاف مصوبه ستاد کرونا اقدام به فعالیت کنند با صاحبان آنان برخورد قانونی خواهد شد.

یک هتل چهار ستاره، یک مهمان پذیر، ۶ باغ تفریحی، سه رستوران بین راهی ،چهار اردوگاه گردشگری ، یک کمپینگ اقامتی و چهار اردوگاه تفریحی در شهرستان گچساران ایجاد شده است.

باغ فردوس، دشت های دیل و گناوه،سواحل سد کوثر و حرم بی بی حکیمه (س) از جاذبه های مهم گردشگری در گچساران است که سالیانه میزبان بیش از یک میلیون گردشگر است.

هم اکنون وضعیت ویروس کرونا در گچساران قرمز است و به دلیل افزایش چشمگیر بستری بیماران کووید ۱۹ به در بیمارستان های این شهرستان در روزهای اخیر کارشناسان نسبت به شرکت در تجمعات هشدار داده اند.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.