تاریخ انتشار :چهارشنبه 11 آگوست 21.::. ساعت : 11:31 ق.ظ
فاقددیدگاه

۳۹۵ هزار بسته غذایی بین مددجویان کهگیلویه و بویراحمد توزیع می شود 

قباد مبشری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: انجام چنین اقدامی در کهگیلویه و بویراحمد در قالب طرح ملی اطعام و احسان حسینی است.  

وی افزود: هدف از اجرای طرح ملی اطعام و احسان حسینی در کشور و کهگیلویه و بویراحمد بهره‌ مندی هر چه بیشتر از ظرفیت معنوی ماه‌ های محرم و صفر برای کمک به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و نیازمندان است. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: توزیع غذای گرم و بسته معیشتی بین مددجویان زیر پوشش کمیته  امداد و نیازمندان این استان در ماه های محرم و صفر امسال با مشارکت نیکوکاران بومی و غیربومی انجام می شود. 

مبشری عنوان کرد: بمنظور پخت و توزیع ۳۵۰ هزار پُرس غذای گرم بین مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و نیازمندان  کهگیلویه و بویراحمد ۷۲ آشپزخانه در نقاط مختلف این استان ایجاد و راه اندازی خواهد شد. 

وی ابراز داشت: یکی از مسائلی که باید در زمینه آن به اهل‌ بیت عصمت و طهارت (ع) تأسی کرد توجه به نیازمندان و تلاش برای کاهش مسائل و مشکلات آنان است. 

مبشری گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در ماه‌ های محرم و صفر امسال آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی و نذرهای مردم این استان و نیکوکاران بومی و غیربومی برای توزیع بین مددجویان زیر پوشش کمیته امداد و نیازمندان استان است. 

بیش از ۴۵ هزار خانوار با جمعیت ۱۱۴ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند. 

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.