تاریخ انتشار :جمعه 20 آگوست 21.::. ساعت : 10:27 ق.ظ
فاقددیدگاه

قاتل نزاع منجر به قتل در پاتاوه از توابع دنا خود را به پلیس معرفی کرد

سرهنگ سعید بالش زر روز جمعه در جمع رسانه ها اظهار داشت: در پی وقوع نزاع منجر به قتلی که شب گذشته در شهر پاتاوه اتفاق افتاد تلاش برای دستگیری قاتل و عاملان نزاع، به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان، پاوا و ماموران انتظامی شهرستان دنا قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی استان با همکاری ماموران پاوا و ماموران انتظامی شهرستان دنا یکی از عاملان نزاع را به همراه یک قبضه اسلحه کلاش و ۳۱۹ فشنگ مربوطه در یک عملیات غافلگیرانه  در اطراف شهر پاتاوه شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ بالش زر ابراز داشت: با تحقیقات به عمل آمده قاتل شناسایی و با پیگیری مجدانه پلیس، و همکاری بسیار خوب دستگاه قضائی، متنفذین محلی و اعضای خانواده، قاتل خود را به پلیس معرفی کرد. 

رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه ‌و بویراحمد تاکید کرد: متهم در بازجوئی های اولیه به بزه انتسابی خود اعتراف و انگیزه خود از قتل را اختلافات قبلی بیان کرد.

سرهنگ بالش زر عنوان کرد: با تدابیر فرمانده انتظامی استان، دستگاه قضائی و همکاری ماموران یگان ویژه و یگان امداد و ماموران انتظامی شهرستان دنا، امنیت کامل در شهر پاتاوه برقرار است و پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را به مخاطره بیاندازند برخورد قاطع و قانونی به عمل خواهد آورد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.