تاریخ انتشار :شنبه 21 آگوست 21.::. ساعت : 10:25 ق.ظ
فاقددیدگاه

بیش از یکهزار خودرو در جاده های کهگیلویه و بویراحمد برگشت داده شد

سرهنگ بهنام ویسی پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران  افزود: در این مدت یکهزار و ۲۷۷ دستگاه خودرو نیز در جاده های برون شهری کهگیلویه وبویراحمد از ماموران پلیس تذکر لسانی دریافت کردند.

وی بیان کرد: از روز بیست و چهارم مرداد ماه تاکنون همچنین رانندگان ۱۵۳ دستگاه خودرو که در برابر قانون مقاومت کردند به مبلغ یک میلیون تومان جریمه شده اند.

رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: براساس مصوبه ملی ستاد کرونا طرح محدودیت های ترافیکی خودروهای غیر بومی در استان تا روز پنجم شهریور ادامه دارد.

وی عنوان کرد: محدودیت های اعلام شده برای خودروهای شخصی است و ناوگان حمل و نقل عمومی و مسافرتی ( با ۶۰ درصد ظرفیت حمل) مشکلی برای تردد ندارند.

رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همه دوربین های جاده ای سطح استان فعال و پلاک های غیر بومی را مورد پایش قرار خواهند داد و از طریق همین دوربین‌های سرعت‌سنج اعمال قانون خواهند شد.

سرهنگ ویسی پور ابراز داشت: در حال حاضر ماموران پلیس در همه مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان مستقر و بر روند ورود و خروج خودروها نظارت دارند.

وی از همکاری و تعامل خوب شهروندان با پلیس در اجرای طرح محدودیت های کرونایی قدردانی کرد و از شهروندان خواست تا از تردد ها و سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.