تاریخ انتشار :دوشنبه 23 آگوست 21.::. ساعت : 10:26 ق.ظ
فاقددیدگاه

اتوبوس حامل کالاهای قاچاق در گچساران توقیف شد

به گزارش گپ ساران ، سردار کیقباد مصطفایی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان گچساران در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هماهنگی مرجع قضایی در محور گچساران به شیراز تور ایست و بازرسی دایر کردند.

وی با اشاره به اینکه ماموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه اتوبوس مسافربری مشکوک و آن را نیز متوقف کردند، تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودروی مذکور ۲۰ دستگاه لپ تاپ، ۱۴۰ قطعه لوازم یدکی، ۱۳ هزار و ۷۰۰ عدد لوازم آرایشی و بهداشتی، ۵۵۰ عدد انواع لوازم الکترونیکی، چهارهزار و ۵۰۰ عدد برچسب پودر نیروزا، ۱۷ دستگاه انواع لوازم خانگی و تعداد دیگری کالای قاچاق کشف کردند.

به گفته مسئولان انتظامی از ابتدای سال جاری تا روز چهارم مرداد بیش از ۷۲ میلیارد و ۳۲۳ میلیون ریال کالای قاچاق امسال در گچساران کشف شده است در حالی که مدت مشابه سال گذشته ۴۶ میلیارد و ۳۸۵ میلیون ریال قاچاق کالا در این شهرستان کشف شده بود.

طی این مدت ۱۷۴ نفر در زمینه کشف کالای قاچاق در این شهرستان شناسایی و دستگیر شده اند و در مدت مشابه پارسال نیز ۱۷۳ نفر در این زمینه دستگیر شده بودند.

براساس آمارهای ارایه شده در چهار ماه نخست سالجاری ۶۰ دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق در این شهرستان متوقف شده که از این تعداد سه دستگاه آن اتوبوس مسافربری بوده است.

دستگاه ارز خارجی، گوشی تلفن همراه، انواع وسایل آرایشی و بهداشتی، مواد خوراکی و پوشاک از کالاهای کشف شده در این شهرستان بوده است.

شهرستان ۱۲۶ هزار نفری و نفت خیز گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.