تاریخ انتشار :جمعه 27 آگوست 21.::. ساعت : 10:45 ق.ظ
فاقددیدگاه

تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد رتبه دوم نسخه الکترونیک را کسب کرد

اصغر بهور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: سیستم نسخه الکترونیک به روز رسانی می شود تا مشکلی در قطعی سیستم نباشد و به مردم ارایه خدمت شود.

وی افزود: نهضت بزرگ الکترونیک و حذف نسخ کاغذی یکی از کارهای مهم سازمان تامین اجتماعی در حوزه درمان مستقیم و غیرمستقیم بوده است.

مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به طرح های توسعه ای مراکز درمانی تامین اجتماعی استان، تصریح کرد: نمایندگان استان و استاندار کمک بسیاری برای تحقق این مهم در شهرستان های مختلف استان انجام داده اند.

 بهور ادامه داد: بیمارستان شهدای گمنام یاسوج توسعه می یابد و توسعه آن به تحقق رسیدن به بیمارستان ۹۶ تختخوابی کمک خواهد کرد.

وی عنوان کرد: توسعه پلی کلینیک یاسوج به مساحت ۲ هزار مترمربع در حال انجام است.

مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: همچنین طرح توسعه بیمارستان یاسوج به مساحت هشت هزار و ۷۰۰ مترمربع و در مرحله انتخاب پیمانکار است.

وی تاکید کرد: در شهرستان کهگیلویه با توجه به جمعیت تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی تعداد تخت های بسیاری کم بود که با پیگیری های انجام شده، ۶۰ تخت توسط دانشگاه به ۱۸۰ تخت موجود اضافه شده و حدود ۱۰۰ تخت دیگر توسط این سازمان به تعداد تخت های بیمارستان شهرستان افزوده خواهد شد.  

مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همچنین درمانگاه دهدشت به پلی کلینیک تخصصی تبدیل شد و توسعه آن به مساحت سه هزار و ۵۰۰ متر مربع در حال انتخاب پیمانکار است.

وی ادامه داد: پلی کلینیک گچساران ۹۷.۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در شهریور ماه تحویل داده خواهد شد.

بهور تاکید کرد: در بحران کرونا این سازمان به عنوان دومین تولید کننده درمان در کنار وزارت بهداشت مشغول به خدمات رسانی است.

بیمه شدگان تامین اجتماعی در استان کهگیلویه و بویراحمد می توانند به چهار شکل تلفنی، اینترنتی، USSD، اپلیکیشن تامین از سیستم نوبت دهی مراکز درمانی تامین اجتماعی استان استفاده کنند.

حدود ۴۵ درصد از جمعیت ۷۲۳ هزار نفری کهگیلویه و بویراحمد ( ۳۲۸ هزار نفر) زیرپوشش بیمه درمانی تأمین اجتماعی هستند.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.