تاریخ انتشار :یکشنبه 29 آگوست 21.::. ساعت : 10:31 ق.ظ
فاقددیدگاه

۹۵ درصد جایگاه های سوخت سی ان جی کهگیلویه و بویراحمد استاندارد است

سالار خشایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: در راستای صیانت از حقوق شهروندی و ارایه خدمات مطلوب سوخت رسانی به طور مستمر و مطابق برنامه ریزی انجام شده، جایگاههای عرضه سوخت در کهگیلویه و بویراحمد مورد پایش کمی و کیفی قرار می گیرد.

وی افزود: به منظور کنترل و نظارت بر ارائه خدمات مطلوب سوخت رسانی در جایگاههای عرضه سوخت استان در ۵ ماهه سال جاری ۹۳۶ آزمایش کمی از نازل های عرضه سوخت انجام شده است.

مدیر عامل شرکت ملی توزیع و پخش فراورده های نفتی  کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کارشناسان خدمات مهندسی نیز کنترل های فنی لازم در ارتباط با داده عرضه سوخت در   ۳۴ جایگاه عرضه سوخت روزانه رصد می کنند.

خشایی عنوان کرد: در پنج ماهه سال جاری یک هزارو ۵۸۶ آزمایش آب یابی از مخازن و آزمایش کیفی فراورده در جایگاههای سوخت  کهگیلویه و بویراحمد از سوی مهندسی کیفیت فراورده های نفتی انجام شده است.

 بیش از ۹۵ درصد جایگاههای عرضه سوخت سی ان جی در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد از استاندارد سازی لازم برخوردار هستند و همشهریان عزیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه مشکل با شماره تماس  ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران نسبت به ارائه گزارشات خود اقدام نمایند.

بیش از ۲۹ جایگاه عرضه سوخت سی ان جی در کهگیلویه و بویراحمد فعال است.

 

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.