تاریخ انتشار :دوشنبه 30 آگوست 21.::. ساعت : 10:36 ق.ظ
فاقددیدگاه

۹۹ میلیارد ریال برای اجرای طرح های برق رسانی گچساران هزینه شد

بهزاد زمانی پور روز یکشنبه در آیین کلنگ زنی طرح توسعه، احداث و بهینه سازی شبکه برق روستای آبریگون گچساران افزود: این میزان اعتبارات برای اجرای هفت طرح برق رسانی در زمینه اصلاح و بهینه سازی شبکه برق، توسعه شبکه برق فنس سپاه، رفع ضعف ولتاژ شبکه برق هزینه شد.

وی بیان کرد: اصلاح و بهینه سازی شبکه برق کوی آفتابگردان با اعتباری بیش از ۱۸ میلیارد ریال، اصلاح و بهینه سازی و رفع ضعف ولتاژ شبکه شهرک نفت جنوبی با اعتباری بیش از ۱۱ میلیارد ریال، اصلاح و بهینه سازی شبکه برق کارکنان ۲۲ جنوبی با اعتبار ۱۲ میلیاردو ۵۰۰ میلیون ریال، اصلاح و بهینه سازی شبکه برق خیابان شهید تیموری با ۱۰ میلیارد ریال از طرح های اجرا شده در این شهرستان است.

زمانی پور ادامه داد: توسعه فیدر ۵۲۵۲ جنب فرمانداری تا خیابان ترابری با ۲۲ میلیارد ریال اعتبار، توسعه شبکه برق فنس سپاه با ۱۶ میلیارد ریال اعتبار و اصلاح و بهینه سازی و رفع ضعف ولتاژ شبکه برق شهرک معلم – بهارستان و رادک با ۱۰ میلیارد ریال از دیگر طرح های اجرا شده در این شهرستان است.

وی اظهار داشت: با اجرای این طرح ها زمینه اشتغال ۷۰ نفر فراهم شد.

مدیر شرکت توزیع  برق گچساران گفت: عملیات اجرایی ۲ طرح برق رسانی با اعتباری بیش از ۴۸ میلیارد هم آغاز شد.

وی ادامه داد: عملیات طرح  توسعه احداث و بهینه سازی روستای اسلام آباد لیشتر با اعتباری بیش از ۱۶ میلیارد ریال و اشغالزایی ۱۲ نفر و توسعه، ساخت و بهینه سازی شبکه برق روستای آبریگون با ۳۲ میلیاردو ۹۰۰ میلیون ریال با اشغالزایی ۱۷ نفر در این شهرستان آغاز شد.

زمانی پور بیان کرد: پروژه اصلاح ، توسعه و بهینه سازی شبکه برق روستای آبریگون با  اعتبار ۳۲میلیارد دو ۵۰۰ میلیون ریال کلنگ زنی شد.

مدیر شرکت توزیع  برق گچساران گفت: برای اجرای این طرح هفت دستگاه ترانس برق و ۱۵۳ اصله پایه نصب خواهد شد.

زمانی پور با بیان اینکه اعتبار این‌ پروژه از اعتبارات شرکت توانیر تامین شده ادامه داد: برای اجرای این طرح برقرسانی یک و نیم کیلومتر شبکه فشار متوسط و چهارو و نیم کیلومتر شبکه فشار ضعیف احداث خواهد شد. 

وی همچنین از تقویت ولتاژ برق ،اصلاح و بهینه‌سازی شبکه برق رسانی در بخش هایی از شهر و روستاهای به عنوان برنامه آینده این اداره اعلام کرد.

شهرستان ۱۵۶ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.