تاریخ انتشار :پنج‌شنبه 2 سپتامبر 21.::. ساعت : 10:37 ق.ظ
فاقددیدگاه

چند خبر کوتاه از پلیس کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش گپ ساران سرهنگ سعید بالش زر روز چهارشنبه در این باره در جمع رسانه ها اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت محموله در محور های مواصلاتی استان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی هدفمند در سطح حوزه استحفاظی شهرستان های بویراحمد و دنا ۶ نفر سارق حرفه‌ای و مالخر را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر و ۲ دستگاه خودرو را نیز توقیف کردند.

سرهنگ بالش زر تصریح کرد: متهمان در بازجویی های اولیه به ۱۶ فقره سرقت در محور های مواصلاتی استان اعتراف و مقداری مواد غذایی شامل ۸۰ کیلو خرما، ۷۸۵ عدد کلوچه لاهیجان، ۱۵ کیسه ۲۵ کیلویی خوراک میگو، ۲ کارتن بادام هندی، ۵ کیلو زرد چوبه و مقداری خوراک دام و طیور، لوازم خانگی، قطعات خودرو و غیره از آنان کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و خودرو ها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

کشف ۷۰ کیلو تریاک در گچساران

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف ۷۰ کیلو تریاک در جاده شیراز-گچساران خبر داد.

سرهنگ سید محمد موسوی اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان گچساران با تعامل ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پاسگاه انتظامی امامزاده جعفر(ع) این فرماندهی ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور شیراز به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود: ماموران حین انجام ایست و بازرسی در محور شیراز به گچساران به یک دستگاه خودروی سمند مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

موسوی بیان داشت: ماموران در بازرسی از خودروی مذکور ۷۰ کیلوگرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با اشاره به این‌ که در این رابطه ۲ نفر قاچاقچی دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد،خاطر نشان کرد: مردم و همشهریان عزیز باید پلیس را در تامین امنیت جامعه یاری نمایند و اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان و هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت جامعه را با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری کلاهبردار سایت دیوار در یاسوج

رئیس پلیس آگاهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری یک نفر کلاهبردار که با ترفند های مختلف از جمله خیر بودن اقدام به فریب و کلاهبرداری از کاربران سایت دیوار می کرد، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سعید بالش زر” در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره کلاهبرداری از سال گذشته تاکنون توسط فردی تحت عنوان خیر و تخلیه حساب های بانکی و برداشت وجه از حساب کاربران سایت دیوار در کهگیلویه و بویراحمد و استان‌های همجوار، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی مستندات ارائه شده توسط شاکیان و حساب‌های مختلف بانکی توانستند ردپای کلاهبردار حرفه‌ای تحت تعقیب و فراری را شناسایی کنند.

سرهنگ بالش زر تصریح کرد: با هماهنگی قضائی و تعامل اطلاعات سپاه استان و اقدامات فنی و تخصصی، متهم در یک عملیات پلیسی دستگیر شد و جهت بازجویی به پلیس آگاهی استان دلالت داده شد.

وی عنوان کرد: متهم در بازجویی اولیه به چندین فقره کلاهبرداری از حسابهای بانکی افراد در استان کهگیلویه و بویراحمد و چندین استان دیگر اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

وی از شهروندان خواست که به هیچ وجه کارت بانکی و مشخصات حساب خود را در اختیار افراد قرار نداده و در صورت مشاهده گردش حساب غیر متعارف در حساب خود، آن را به پلیس گزارش دهند.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.