تاریخ انتشار :جمعه 3 سپتامبر 21.::. ساعت : 10:33 ق.ظ
فاقددیدگاه

کارخانه تولید سرامیک در گچساران احداث می شود

اکبر دهقانی فیروزآبادی روز جمعه در گفت‌وگو با  خبرنگاران اظهار داشت: امروز مراحل مقدماتی تعیین زمین مناسب برای ساخت کارخانه سرامیک در گچساران انجام گرفت و در آینده نزدیک این طرح کلنگ زنی خواهد شد.

عضو هیات مدیره کاشی دنا ادامه داد: با احداث این کارخانه یک‌هزار نفر در سه شیفت مشغول به کار خواهند شد.

وی عنوان کرد: برای ساخت و تکمیل این طرح به اعتباری افزون بر ۶۰۰ میلیارد تومان نیاز است که در صورت تعامل و همکاری مسئولان و تسهیل شرایط به زودی کار احداث کارخانه سرامیک در منطقه کلاغ‌نشین گچساران آغاز می‌شود.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط خاص جغرافیایی گچساران و نزدیکی به استان‌های بوشهر، خوزستان و فارس تولیدات این کارخانه علاوه بر مصرف داخلی به کشور عراق نیز صادر می‌شود.

عضو هیات مدیره کاشی دنا افزود: خاک مورد نیاز کارخانه سرامیک از شهرهای کازرون، آباده و یزد تامین می‌شود.

وی از پیگیری و تلاش‌های سیدناصر حسینی‌پور نماینده  مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی برای انجام مقدمات این طرح قدردانی کرد.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت و اولویت اشتغال برای بهبود وضعیت زندگی مردم بر ساخت و راه‌اندازی سریع  این کارخانه تاکید کرد.

سید ناصر حسینی پور افزود: راه اندازی کارخانه تولید سرامیک در گچساران افزون بر ایجاد فرصت های شغلی جدید به رونق تولید نیز کمک می کند.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.