تاریخ انتشار :پنج‌شنبه 9 سپتامبر 21.::. ساعت : 11:03 ق.ظ
فاقددیدگاه

محتواهای فاخر دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد تولید شود 

سرهنگ امیرعباس آسمند روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: چنین اقدام مهمی می تواند نقش بسزایی در ترویج هر چه بیشتر ارزش‌ های دوران هشت سال دفاع مقدس بین قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد به ویژه نسل جوان ایفا کند. 

وی افزود: بمناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد آغاز دفاع مقدس برنامه هایی از جمله غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، سرکشی از خانواده شهیدان و تجلیل از رزمندگان و ایثارگران آن دوران در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود. 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: رسانه ها و خبرنگاران این استان سال گذشته در زمینه  پوشش خبری برنامه‌ های چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس همکاری و مشارکت لازم را انجام دادند. 

سرهنگ آسمند عنوان کرد: سال گذشته برنامه هایی متنوع در زمینه چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد که  انتظار می رود چنین روندی امسال نیز تحقق یابد. 

وی ابراز داشت: مهمترین اهداف گرامیداشت سالگرد آغاز دفاع مقدس در کشور و کهگیلویه و بویراحمد شامل انتقال سبک زندگی رزمندگان  دوران هشت سال دفاع مقدس به نسل های آینده و تقویت بیش از پیش روحیه سلحشوری و دشمن ‌ستیزی در جوانان است. 

سرهنگ آسمند گفت: برگزاری همایش نکوداشت پیشکسوتان دفاع مقدس از اصلی ترین برنامه ‌های هفته دفاع مقدس امسال در کهگیلویه و بویراحمد است. 

وی اظهار داشت: این برنامه همزمان با سراسر کشور، به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور رییس‌ جمهوری در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌  شود. 

سرهنگ آسمند افزود: ترویج روزافزون فرهنگ ایثار و شهادت در کهگیلویه و بویراحمد نیازمند عزم همگانی تمامی دستگاه ‌های اجرایی و نهادهای فرهنگی است. 

کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس هزار و ۸۸۰ شهید، ۳۱۷ آزاده و بیش از ۹ هزار جانباز تقدیم کرده است. 

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.