تاریخ انتشار :دوشنبه 20 سپتامبر 21.::. ساعت : 10:32 ق.ظ
فاقددیدگاه

تیم هندبال گچساران مصمم به درخشش دربازی با ذوب آهن است

سعید پایاب روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اضافه کرد: با توجه به پیروزی شیرین روز گذشته نفت و گاز گچساران مقابل مس کرمان بازیکنان این تیم در شرایط بسیار خوب روحی قرار دارند و امید می رود با تکرار بازی غیرتمندانه نخستین گام دور دوم لیگ برتر که در روز یکشنبه بیست و هشتم شهریور برگزار شد بازیکنان نفت نمایش خوبی داشته باشند.

وی با یادآوری اینکه نفت و گاز گچساران ساعت ۱۴ فردا سه شنبه سی ام شهریور به دیدار ذوب آهن اصفهان می رود بیان کرد: هر چند کسب امتیاز مقابل این تیم بزرگ که ۲۱ میلیارد تومان به منظور حضور قدرتمند در مسابقات لیگ برتر امسال هزینه کرده برای تیم جوانی که با کمتر از یک میلیارد تومان بسته شده کار ساده ای نیست اما تیم نفت و گاز  گچساران از همه توان خود برای نمایش قابل قبول بهره خواهد گرفت.

سرپرست تیم هندبال نفت و گاز گچساران تاکید کرد: نفت و گاز گچساران روز گذشته در یک نفسگیر در حالی که تا دقیقه هفتم مسابقه یک بر پنج مقابل مس کرمان بازنده بود با یک نمایش دلچسب و خیره کننده این تیم را با نتیجه نزدیک ۲۳ بر۲۲ شکست داد. 

پایاب تاکید کرد: برد نفت و گاز گچساران بر مس کرمان که فصل قبل نایب قهرمان لیگ برتر بوده و بر سکوی پنجم جام قهرمانان هندبال آسیا ایستاده بود را می توان پیروزی نیروی جوانی بر تجربه دانست.

نفت و گاز گچساران در دور نخست رقابت های لیگ برتر امسال تنها یک پیروزی برابر ستارگان دشستان کسب کرده بود.

وی تصریح کرد: ۹۷درصد از بازیکنان تیم هندبال نفت و گاز گچساران در مسابقات امسال لیگ برترهندبال بومی و جوان هستند.

سرپرست تیم‌ هندبال نفت وگاز گچساران گفت: تیم هندبال نفت و گاز این شهرستان به همراه ۹ تیم دیگر در مسابقات لیگ برتر هندبال امسال کشور شرکت می‌کند.

تیم پاس ناجا قم، ذوب آهن اصفهان، مس کرمان، ستارگان دشتستان، سپاهان نوین، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، نفت و گاز گچساران، فولاد سپاهان اصفهان، زغال سنگ طبس و رعد پدافند آمل در فصل جدید لیگ برتر هندبال با هم به رقابت می پردازند.

تیم هندبال مردان نفت و گاز گچساران قهرمانی در مسابقات لیگ برتر هندبال ایران، مقام چهارم جام باشگاه های آسیا و رتبه هفتم جام قهرمانان باشگاه های جهان را در کارنامه خود دارد در سال های اخیر با کم شدن بودجه تیم های نفتی نتوانسته بود درخشش سال های پیش را  تکرار کند.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.