تاریخ انتشار :دوشنبه 20 سپتامبر 21.::. ساعت : 10:27 ق.ظ
فاقددیدگاه

۶۰۰بسته حمایتی بین دانش آموزان نیازمند گچساران توزیع می‌شود

سهیلا باشتویی یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران افزود: هر بسته شامل ۱۷ قلم لوازم التحریر شامل کیف، کفش، دفتر، خودکار، مداد رنگی، ماژیک، پرگار ، دفتر یادداشت، لیوان، پاک کن، مداد تراش، خط کش، کفش است.
مدیر بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌های گچساران ارزش هر بسته را پنج میلیون ریال اعلام کرد و گفت: برای حمایت از تولیدکنندگان ایرانی همه نوشت افزارها از نوع داخلی خریداری شده است.

باشتویی با بیان اینکه دانش آموزان بی بضاعت از قبل شناسایی شده و پیش از آغاز سال تحصیلی بین آنان توزیع می‌شود ، افزود: این وسایل به همت قرار گاه محرومیت زدایی آبشار عاطفه‌ها و خیران گچسارانی تهیه شده است.

وی ابراز داشت: ۴۹۸ خانوار نیازمند در نقاط مختلف این شهرستان زیرپوشش حمایت‌های موسسه آبشار عاطفه‌ها هستند.

باشتویی اظهار داشت: این افراد از سوی این موسسه برای تحصیل، ازدواج آسان، اکرام ایتام و هزینه‌های درمانی حمایت می‌شوند.

وی عنوان کرد: همچنین ۱۴۰  کودک یتیم زیر پوشش آبشار عاطفه‌های این شهرستان است.

موسسه مردم نهاد آبشار عاطفه‌ها در سال ۱۳۸۰ در سالروز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) در مشهد مقدس تأسیس شده و استان های ایلام، بوشهر، کردستان، خراسان جنوبی، لرستان، گلستان، سیستان و بلوچستان و کهگیلویه و بویراحمد از جمله استان های محروم هدف این موسسه خیریه هستند.

بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها  بیش از ۶۰۰ شعبه در سراسر کشور و ۱۱۰ شعبه در تهران دارد.

با توجه به شیوع کرونا و شرایط پیش آمده و براساس منویات مقام معظم رهبری این بنیاد تصمیم گرفت با توجه به وضعیت کشور نذورات خیران را در قالب رزمایش طرح آل کساء (پخت غذای گرم و بهداشتی در ماه رمضان و توزیع در مناطق محروم) و رزمایش های سبدکالا به نام کمک مومنانه ،طرح آل یاسین و رزمایش عاشورایی و لوازم التحریر به نام رزمایش آوای مهر  به استان های کم برخوردار اهدا کند.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.