تاریخ انتشار :جمعه 24 سپتامبر 21.::. ساعت : 10:56 ق.ظ
فاقددیدگاه

فرمانده سپاه گچساران: دفاع مقدس مظهر اقتدار و سربلندی ملت ایران است

به گزارش گپ ساران ، سرهنگ باقر پسنده روز پنجشنبه در آیین تجدید میثاق با شهدا دوگنبدان به مناسبت هفته دفاع مقدس افزود: دفاع مقدس سرمایه گرانقدری برای نسل های امروزی و آینده است که  باید از این گنجینه ارزشمند استفاده شود.

وی بیان کرد:  دفاع مقدس نمونه ای از  افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین می باشد که مردم در آن دوران سخت و طاقت فرسا با اتحاد و همدلی توانستند در مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب و نطام ایستادگی کنند .

پسنده  نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس  را گام مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: استقلال و اقتدار ایران اسلامی هم اکنون مرهون ایثارگری و حماسه سازی های شهداست.

وی بیان کرد: عزت، سرافرازی و اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی به واسطه خون شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی محقق شده است.

در این مراسم حاضران  پس از قرائت فاتحه با نثار شاخه های گل بر قبور شهدا یک بار دیگر با اهداف  شهدای دوران دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

در این آیین  نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و فرمانده سپاه پاسداران گچساران، جمعی از مردم و مسئولان و خانواده معظم شهدا حضور داشتند.

۴۳ گلزار شهدا در این شهرستان وجود دارد که پیکر ۳۶۰ شهید هشت سال دفاع مقدس در آنها آرمیده است.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.