تاریخ انتشار :دوشنبه 27 سپتامبر 21.::. ساعت : 10:39 ق.ظ
فاقددیدگاه

شهرداری دهدشت ۲۷ میلیارد تومان از ادارات مطالبه دارد

دارا کریمی نژاد روز یکشنبه در نشست با شورا و شهرداری دهدشت اظهارداشت: امروزه با توجه به عدم پرداخت حقوق کارگران شهرداری باید پرداخت مطالبات از سوی نهادها در اولویت قرار گیرد.

وی بیشترین مطابات را مربوط به نهادهایی از جمله اموزش و پرورش، علوم پزشکی، بانکهای کشاورزی، مهر اقتصاد، راه و شهرسازی، اداراه منابع آب، ورزش و جوانان، هواشناسی، تعاون روستایی، بنیاد شهید و امور مالیات اعلام کرد و گفت: نیاز است در کمترین زمان ممکن این مطالبات برای تسریع در روند خدمات رسانی شهرداری پرداخت شود.

کریمی نژاد نبود درآمد پایدار را یکی از مشکلات اساسی شهرداری دانست و اظهارکرد: می طلبد شورای جدید با تلاش جهادی نسبت به اخذ مطالبات شهرداری اقدامات قانونی را اجرایی کنند.

نماینده مردم در مجلس شوارای اسلامی نیز در این نشست مشکلات به وجود امده ناشی از عدم پرداخت مطالبات را یک مشکل اساسی دانست و گفت: باید مدیران کل نسبت به پرداخت مطالبات به حق شهرداری اقدام کنند.

حجت الاسلام محمد موحدافزود نیاز است شورا و شهرداری با همکاری مدیران شهرستان با یک صدای واحد مطالبات به حق خود از ادارات کل را به جد و قانونی پیگیری کنند.

وی با اشاره به اینکه نماینده از شورا و شهردارخدمات رسان به جد حمایت خواهد کرد افزود: نیاز است شورا با دلسوزی نسبت به حل مشکلات شهرداری اقدام کند.

شهر دهدشت مرکز شهرستان ۱۳۲ هزار نفری کهگیلویه بیش از ۶۵ هزار نفر جمعیت دارد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.