تاریخ انتشار :سه‌شنبه 28 سپتامبر 21.::. ساعت : 10:32 ق.ظ
فاقددیدگاه

هفته دفاع مقدس تجلی روحیه ایثار و شهادت است

” عباس گودرزی” روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران افزود: در هشت سال دفاع مقدس دشمنان همه توان خود را علیه انقلاب اسلامی به کار گرفتند تا ایران نوپا را از بین ببرند.

وی اظهار داشت: رزمندگان و شهدا در جنگ تحمیلی ثابت کردند و نشان دادند که با تکیه بر ظرفیت‌های داخل، نیروی ایمان و روحیه جهادی می‌توان از موانع و مشکلات عبور کرد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس بیان کرد: دشمنان به دنبال آن هستند که با ایجاد تردید در دل و ذهن مردم، محاسبات ذهنشان را به هم ریخته تا تصمیم و اقدامی که آنها می خواهند از مردم صادر شود.

گودرزی اضافه کرد: اگر گذشته خودمان را فراموش کنیم درگیر تهدیدهای ناشناخته خواهیم شد و ما می توانیم از تمام موانع عبور کنیم و به تجربه نیز دریافته ایم که با اتکا به ظرفیت های داخلی می توان مشکلات را پشت سر گذاشت.

وی گفت: هشت سال دفاع مقدس روزهایی بود که جوانان این کشور دلسوزانه با بینش و آگاهانه فرهنگ شهادت و ایثار را ترویج دادند.

گودرزی افزود: جوان بسیجی اراده کرد روی مین برود و اینگونه نیست که امروز برخی که غرق زرق و برق دنیا هستند می گویند جوانی که روی مین رفت نا آگاهانه بوده و درک نداشته است.

وی اظهار داشت: امروز همه وظیفه داریم در جهت حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب تلاش کنیم و اجازه ندهیم دشمنان تاریخ انقلاب و نظام را تحریف کنند زیرا این مهم باعث دلسردی دشمنان نظام و انقلاب می‌شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در زمان جنگ با تکیه بر توان داخلی و نیروی ایمان توانستیم در برابر رژیم بعثی که توسط چند کشور پشتیبانی می‌شد مقابل کنیم و پیروز میدان باشیم و امروز نیز باید با الهام گرفتن از دفاع مقدس و تکیه بر توان نیروی جوان، متخصص و متعهد در برابر تهاجم همه جانبه دشمنان پیروز شویم.

وی تاکید کرد: درسی که اربعین به ما می‌دهد این است که فریب تبلیغات مسموم دشمنان را نخوریم و ناظر به گذشته تا کنون به آینده کشور امیدوار باشیم.

گودرزی ادامه داد: اربعین یعنی زنده نگهداشتن یاد شهدا و اسیر تبلیغات مسموم دشمنان نشدن و با تبیین حقیقت که مورد توجه رهبری است باید اجازه ندهیم دشمن تاریخ را وارونه آموزش دهد. 

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.