تاریخ انتشار :چهارشنبه 29 سپتامبر 21.::. ساعت : 10:47 ق.ظ
فاقددیدگاه

تلاش دولت ها برای عمران کهگیلویه و بویراحمد تحسین برانگیز است

به گزارش گپ ساران، آیت الله سید نصیر حسینی  عصر سه شنبه در آیین تکریم و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ظرفیت های استان افزود: این استان پیش از انقلاب محروم و زیر ظلم و ستم بود که به برکت نظام اسلامی خدمات ارزشمندی در عرصه های مختلف در این خطه شکل گرفت و مردم در عرصه های مختلف پایبندی خود را نشان دادند.

وی با بیان اینکه ایران کشور با ظرفیت و قدرتمندی در عرصه جهانی است گفت: نشان دهنده  این ظرفیت بیش از چهل سال مقاومت در برابر نظام سلطه و هشت سال جنگ نابرابری است که بر کشور تحمیل شد.

آیت الله حسینی ادامه : فرود موشک های جمهوری اسلامی در عین الاسد ، فروپاشی پهپاد پیشرفته آمریکا ، ارسال محموله های نفتی به لبنان و ونزوئلا به معنای پایان آمریکا و اقتدار بالا و ظرفیت جمهوری اسلامی و پیروزی مردم است.

احمد وحیدی وزیر کشور امروز سه شنبه پس از ورود به فرودگاه یاسوج مورد استقبال استاندار و اعضای شورای تامین قرار گرفت.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج، حضور در گلزار شهدا ، شرکت در نشست شورای اداری و انجام آیین تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید و نشست با شورای تامین از جمله برنامه های اعلام شده سفر وزیر کشور به یاسوج  است.

هیات وزیران در جلسه مورخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰، به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد اصل (۱۳۸) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، به  سید علی احمدزاده به عنوان استاندار منتخب کهگیلویه و بویراحمد رأی اعتماد داد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.