تاریخ انتشار :چهارشنبه 29 سپتامبر 21.::. ساعت : 10:49 ق.ظ
فاقددیدگاه

وزیر کشور: رفع مشکلات کهگیلویه ‌و بویراحمد نیازمند حرکت جهادی است

به گزارش گپ ساران، احمد وحیدی روز سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: تمامی مسئولیت ها در جمهوری اسلامی در راستای اهداف مکتب اهل بیت و انقلاب هستند.

وی افزود:  برای رسیدن به تحل زیرساختی و اساسی باید ظرفیت های این استان  به مرحله ظهور برسد و حرکت هایی که آغاز شده تکمیل شوند.

وزیر کشور تصریح کرد: سید حشمت الله احمدزاده استاندار جدید این استان از فرزندان این خطه هستند و باید راهی که در دوره های قبلی آغاز شده را ادامه دهند.

وحیدی از مجمع نمایندگان استان قدردانی کرد زیرا که در این دوران شاهد همراهی خوب آن ها بودیم.

وزیر کشور ابراز داشت: امیدواریم همچنان حمایت های نماینده ولی فقیه در استان نسبت به استاندار جدید و نمایندگان ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: حسین کلانتری استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد چهره خوبی از خود در میان مردم این استان به یادگار گذاشت.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد نیز با تقدیر و تشکر از استاندار سابق استان و آرزوی موفقیت برای استاندار جدید، گفت: کلانتری در دوران کرونا، زلزله ، سیل و غیره در استان تا آخرین لحظات پای کار بود.

حجت‌الاسلام سیّدنصیر حسینی افزود: زیرساخت های بسیاری به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران در استان ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: امید است با تلاش های استاندار جدید تولید و اشتغال بیش از پیش در استان  رونق یابد.

حجت الاسلام حسینی تاکید کرد: استان کهگیلویه و بوبراحمد ظرفیت های بسیاری دارد که باید احصا شوند.

احمد وحیدی وزیر کشور  امروز سه شنبه پس از ورود به فرودگاه یاسوج مورد استقبال استاندار و اعضای شورای تامین قرار گرفت.

وزیر کشور پس حضور در گلزار شهدا و  ادای احترام به مقام شامخ شهدا ، با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج دیدارکرد.

شرکت در نشست شورای اداری و انجام آیین تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید و نشست با شورای تامین از جمله برنامه های اعلام شده سفر یکروزه  وزیر کشور به یاسوج  است.

هیات وزیران در جلسه مورخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰، به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد اصل (۱۳۸) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، به  سید علی احمدزاده به عنوان استاندار منتخب کهگیلویه و بویراحمد رأی اعتماد داد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.