تاریخ انتشار :جمعه 1 اکتبر 21.::. ساعت : 10:39 ق.ظ
فاقددیدگاه

وزیر صنعت معدن و تجارت به مقام شامخ شهدای شهرستان لنده ادای احترام کرد

به گزارش گپ ساران سید رضا فاطمی امین که به همراه رئیس جمهوری و برخی اعضای هیات دولت صبح امروز جمعه به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده است به عنوان نماینده هیات دولت به شهرستان لنده سفر کرده است.

وی با بازدید از این شهرستان و پروژه های در دست اجرا و طرح های عمرانی و اقتصادی از نزدیک با مشکلات و چالش های این شهرستان آشنا خواهد شد.

فاطمی امین همچنین صبح امروز از برخی طرح های صنعتی شهرستان کهگیلویه بازدید کرده بود.

فاطمی امین به منظور بازدید از پروژه های شهرستان و شرکت در جلسه شورای اداری، وارد  لنده شده است.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی؛ رئیس جمهوری در ادامه سفرهای استانی خود روز جمعه به همراه تعدادی از وزرا و مسئولان کشوری وارد یاسوج شد.

در این سفر بررسی مسائل و مشکلات کهگیلویه و بویراحمد و نتیجه ارزیابی وزیران پیرامون آخرین مسائل و تهیه گزارش‌های کارشناسی و رفع آن ها که در این استان حضور یافته‌اند در دستور کار قرار خواهد گرفت.

آیت الله رئیسی هفته‌های اخیر نیز در سفرهای سرزده، پنجم شهریور به استان‌ خوزستان، یازدهم شهریورماه به استان سیستان و بلوچستان ، نوزدهم شهریور  به استان خراسان جنوبی ، دوم مهرماه به استان ایلام و امروز (جمعه) نهم مهرماه در پنجمین سفر استانی خود به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.

شهرستان لنده به مرکزیت شهر لنده با جمعیتی افزون بر ۲۳ هزار نفر در فاصله حدود ۲۷۰ کیلومتری یاسوج مرکز  استان واقع شده است.

لنده یکی از بخش های شهرستان کهگیلویه بود که در سال ۱۳۹۱ به شهرستان مستقلی ارتقا یافت.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.