تاریخ انتشار :شنبه 2 اکتبر 21.::. ساعت : 11:03 ق.ظ
فاقددیدگاه

نماینده مجلس:عمران و آبادی کهگیلویه و بویراحمد مدیون انقلاب اسلامی است

به گزارش گپ ساران ، حجت الاسلام محمد موحد شامگاه پنجشنبه در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد با حضور رئیس جمهوری به انتظارات مردمان این دیار اشاره کرد و اظهار داشت: انتظارات مردم این استان به حق است و  امید همه مردم بعد از خدا به خدمات دولت مردمی است.ن

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام گفت: تاریخ مردم کهگیلویه و بویراحمد سرشار از رشادت، وفاداری و پایبندی به آرمان های نظام و انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی طرح آبرسانی به غرب دهدشت ۱۲ سال است که آغاز شده است ، گفت: مردم شهرهای دهدشت، لنده و چرام  همچنان در انتظار اتمام این طرح آبرسانی هستند.

موحد با بیان اینکه بیمارستان چرام هنوز اندرخم یک کوچه است گفت: سال های سال است که این بیمارستان رها شده است و امیدواریم به همت دولتمردان کنونی این طرح که انتظار به حق مردم چرام است مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده با بیان اینکه همه مراحل سد آبریز انجام شده است گفت ب:ه ما اجازه نمی دهند که از برکات این سد بهره مند شویم این در حالی است که ۳۵ هزار هکتار از اراضی کهگیلویه و بویراحمد از مزایای این سد بهره مند می شوند و امیدواریم با عنایت رئیس جمهور  مشکلات این سد برطرف و به مرحله اجرا برسد.
وی در خاتمه اظهار امیدواری کرد که این سفر دستاوردهای مطلوبی برای مردم کهگیلویه و بویراحمد داشته باشد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.