تاریخ انتشار :سه‌شنبه 12 اکتبر 21.::. ساعت : 10:33 ق.ظ
فاقددیدگاه

۱۶۸ هزار مرسوله پستی در گچساران جابه جا شد

ایمان حضرتی نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار  داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۷مرسوله پستی شامل سوغات و هدایای محلی گچساران به خارج از کشور ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه هشت فروشگاه  اینترنتی در این شهرستان فعالیت  می کنند افزود: نیمه نخست امسال همچنین ۱۱هزار و ۱۸۰ مرسوله پستی خریدهای اینترنتی در این شهرستان به متقاضیان تحویل داده شد.

وی بیان کرد: نیمه نخست امسال ۲ هزار و ۱۸۰ سند مالکیت در شرکت پست این شهرستان صادر و به متقاضیان در درب واحدهای مسکونی آنان تحویل داده شده است.

حضرتی نژاد تاکید کرد: صدور پنج هزار و ۳۶۰ تاییده کد پستی از دیگر خدمات پست گچساران به شهروندان بوده است. 

وی عنوان کرد: ۹ نامه رسان شرکت پست این شهرستان در مناطق مختلف شهر دوگنبدان با استفاده از خودرو و موتورسیکلت مرسوله های سفارشی و پیشتاز را جابه جا می کنند.

حضرتی نژاد تاکید کرد: چهار کارگزار نیز در مناطق روستایی نظیر دیل ، امامزاده جعفر،خیرآباد و لیشتر برای ارسال مرسوله های پستی مناطق روستایی گچساران فعالیت می کنند.

حضرتی نژاد بیان کرد: همچنین۹ دفتر پیشخوان فعال در این شهرستان خدمات پستی به شهروندان ارائه می کنند.

مدیراداره پست گچساران گفت: خدمات شرکت پست با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی پیشگیری از انتشار ویروس کرونا انجام می شود.

وی حفظ رضایتمندی مشتریان و همچنین همکاری با بانک ها برای توزیع ابلاغیه و اخطاریه ها در راستای حذف تردد های زائد را از دیگر خدمات اداره پست گچساران در سال جاری ذکر کرد.

مدیر اداره پست گچساران ادامه داد: شبکه پست به عنوان یک نهاد ارتباطی در همه ادوار تاریخ متناسب با نیازهای روز جوامع نقش زیربنایی در توسعه اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی ملل ایفا کرده است.

وی اظهار داشت: امروزه با وجود پیشرفت و تعدد دیگر نهادهای ارتباطی ، پست در جهان صنعتی و ارتباطی نقش ویژه ای دارد و به عنوان بازوی صنعت مطرح می شود.

شهرستان ۱۲۶ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.