تاریخ انتشار :پنج‌شنبه 14 اکتبر 21.::. ساعت : 10:31 ق.ظ
فاقددیدگاه

برآورده شدن آرزوی کودک معلول در بهمئی / بردیا فرمانده پلیس شد

به گزارش گپ ساران،سرگرد فرزین جمشیدی در تشریح جزئیات این خبر در جمع رسانه های کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج، اظهار داشت: با توجه به اطلاع از آرزوی کودک معلول جسمانی مبنی بر قرار گرفتن در لباس مقدس نیروی انتظامی جهت خدمت به مردم شهرستان بهمئی و اطلاع از وضعیت کودک چهار ساله، بردیا فرد معلول جسمی، تلاش کردیم به خواسته وی به مدت چند ساعت جامه عمل بپوشانیم.

وی با اشاره به اینکه برای این عزیزان مشکلات بسیاری در جامعه وجود دارد و مسیر زندگی آنان سخت می باشد، ابراز داشت: با اینکه خانواده و حتی جامعه برای سهولت بخشی گذران عمر آنها تلاش دو چندان می‌کنند اما سختی ها، همچنان مانع از وجود آرامش در مسیر زندگی این افراد است.

سرگرد جمشیدی تصریح کرد: تلاش کردیم با این حرکت نمادین قدردان نعمت های بی شمار پروردگار منان و موجب خوشحالی دل این کودک و خانواده زحمتکش آن باشیم.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی با اشاره به اینکه یکی از وظایف ذاتی پلیس مهربانی و لطافت در برخورد با نونهالان و نوجوانان کشور می باشد، عنوان کرد: ضمن آرزوی سلامتی برای این فرد و همه معلولان عزیز کشورمان به رسم یادبود لوح و جوایزی از طرف مجموعه کارکنان انتظامی شهرستان بهمئی به وی اهدا شد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.