تاریخ انتشار :یکشنبه 17 اکتبر 21.::. ساعت : 10:43 ق.ظ
فاقددیدگاه

دستگیری۱۶۰ متهم در باشت طی یکسال گذشته

سرهنگ اکبر انصاری جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران با اشاره به اینکه کشف سرقت در باشت یک سال گذشته تاکنون نسبت به سال پیش ۶۰درصد افزایش یافته است اظهار داشت:در این مدت ۷۹ نفر سارق در شهرستان دستگیر شده است.

فرمانده انتظامی باشت همچنین از کشف کالاهای قاچاق به ارزش هشت میلیارد  ریال از مهر ماه پارسال تاکنون در این شهرستان خبر داد  و افزود: این میزان کالای قاچاق از ۵۷ نفر کشف و ضبط شده است.

وی با بیان این که از یک سال گذشته تاکنون ۲۴ خرده فروش، قاچاقچی مواد مخدر و۲۳ معتاد در باشت شناسایی و دستگیر شده اند اضافه کرد: کشف مواد مخدر در این مدت نسبت به سال پیش ۳۴۱ درصد افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی باشت ابراز داشت:از مهر ماه سال گذشته تاکنون همچنین ۲۵۴ دستگاه موتورسیکلت و خودروی متخلف در این شهرستان توقیف شده است.

انصاری با اشاره به شعار  نیروی انتظامی به عنوان پلیس هوشمند و امنیت پایدار تصریح کرد: تامین امنیت برگزاری سه انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری و شهر و روستا در سایه امنیت از مهمترین اقدام های پلیس در یک سال گذشته تاکنون در این شهرستان بوده است.

وی عنوان کرد: برخورد با اراذل و اوباش، مبارزه با حمل و توزیع کالای قاچاق، کشف مواد مخدر، شناسایی سارقان، حفاظت از مرزهای کشور گوشه ای از خدمات ماموران نیروی انتظامی است که تا پای جان برای تحقق آن تلاش می شود.

انصاری تاکید کرد: حضور ماموران نیروی انتظامی در کنار سایر دستگاه های اجرایی در بحران های مختلف مانند همه گیری کرونا یا آتش سوزی های جنگل ها و مراتع باشت از دیگر خدمات  سبزپوشان نیروی انتظامی باشت بوده است.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.