تاریخ انتشار :چهارشنبه 20 اکتبر 21.::. ساعت : 10:28 ق.ظ
فاقددیدگاه

۱۸۷ کیلوگرم تریاک در یاسوج کشف شد

سردار ًکیقباد مصطفایی ًروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج، اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله ای موادمخدر در محورهای مواصلاتی استان بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور ً یاسوج به اصفهان ً ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی در محور یاسوج به اصفهان به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به آن دستور توقف دادند.

سردار مصطفایی بیان کرد: راننده خودرو با بی‌توجهی به دستورات پلیس از محل متواری که پس از طی مسافتی و با شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک ها در نهایت خودرو متوقف و ماموران در بازرسی از خودروی مذکور ۱۸۷ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود، کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

 وی عنوان کرد: مبارزه بی‌امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار بوده و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه هم از کشف ۱۶۵ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در جاده ارتباطی یاسوج – اصفهان خبر داد.

با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر پارسال بیش از هفت تن  و ۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط و یک هزار و ۸۴۰ نفر مجرم در زمینه مواد مخدر شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

کهگیلویه و بویراحمد شاهراه ارتباطی استانهای جنوبی به استانهای مرکزی و شمالی کشور است.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.