تاریخ انتشار :سه‌شنبه 26 اکتبر 21.::. ساعت : 10:53 ق.ظ
فاقددیدگاه

نیکوکاران کهگیلویه و بویراحمد در شور عاطفه ها ۱۶ میلیاردریال کمک کردند

قباد مبشری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: ابن طرح ملی همزمان با سراسر کشور به مدت ۲۳ روز و از ۲۰ شهریورماه تا ۱۱ مهرماه ۱۴۰۰ در قالب ۳۰ پایگاه ثابت و سیار در کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد. 

وی افزود: صداوسیما، آموزش‌ و پرورش، سازمان دانش‌ آموزی و بسیج کهگیلویه و بویراحمد برای اجرای این طرح ملی با کمیته امداد امام  خمینی (ره) استان همکاری و مشارکت داشتند. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف از اجرای این طرح ملی در استان جمع ‌آوری کمک ‌های نقدی و غیرنقدی مردم و نیکوکاران برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند بوده است. 

مبشری عنوان کرد: کمک های نقدی جمع آوری شده در طرح ملی شور عاطفه های امسال در کهگیلویه و بویراحمد برای خرید ملزومات  آموزشی شامل نوشت افزار، تبلت، لب تاپ و گوشی‌ تلفن همراه هوشمند برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند استان هزینه می شود. 

وی ابراز داشت: بیش از ۱۰ هزار دانش آموز و حدود ۲ هزار دانشجو زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند و در طول سال نیز انواع خدمات به آنان ارائه می شود.  

مبشری گفت: سال گذشته ۷۰۰ دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند، تبلت و لب تاپ با کمک نیکوکاران بومی و غیربومی برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند کهگیلویه و بویراحمد خریداری و بین آنان توزیع شد. 

وی اظهار داشت: دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) و مراکز نیکوکاری کهگیلویه و بویراحمد آماده جمع‌ آوری کمک‌ های نقدی و غیرنقدی مردم  و نیکوکاران این استان برای کمک به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند استان است. 

مبشری افزود: شماره‌ گیری کد دستوری #۰۷۴*۸۸۷۷* از طریق گوشی تلفن همراه و سایت ملی emdad.ir مهمترین درگاه‌ های مشارکتی  مردم و نیکوکاران کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به دانش ‌آموزان و دانشجویان نیازمند این استان است. 

۴۷ هزار و ۲۶۲ خانوار با جمعیت ۱۱۲ هزار و ۷۹۳ نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند. 

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.