تاریخ انتشار :چهارشنبه 27 اکتبر 21.::. ساعت : 11:02 ق.ظ
فاقددیدگاه

ایران خودرو خراسان تولید آزمایشی محصولی جدید را آغاز کرد

بیژن زاهدی فر روز چهارشنبه در این خصوص به خبرنگار گپ ساران گفت: در مرحله تولید آزمایشی آریسان ۲، ۳۰ دستگاه از آن با استفاده از تجهیزات و نیروی انسانی متخصص شرکت ایران خودرو خراسان تا پایان هفته نخست آبان ماه تولید می شود.

وی اضافه کرد: انجام تست مخرب و غیر مخرب، اندازه‌گیری دقیق سه بعدی و تطبیق ابعاد بدنه خودرو با نقشه اصلی در سالن بدنه‌سازی، آزمون رنگ‌پذیری خودرو و تنظیم ربات‌های پاشش برای رنگ‌آمیزی بدنه آریسان در سالن رنگ، مونتاژپذیری قطعات و تولید نهایی خودرو در سالن مونتاژ از مهم‌ترین اقدامات مرحله تولید آزمایشی این خودرو در سالن‌های تولیدی شرکت ایران خودرو خراسان است.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان گفت: در تمام مراحل فرآیند تولید آزمایشی آریسان ۲، علاوه بر رفع ایرادات احتمالی و تنظیم پارامترهای تجهیزات خطوط تولید، مسایل ارگونومی اپراتورها که از اهمیت بسزایی برخوردار است که مورد توجه قرار می گیرد و در صورت نیاز نسبت به اصلاح فرآیندهای تولید اقدام می شود.

زاهدی فر افزود: آخرین دستگاه های تولیدی از آریسان ۲ در مرحله نهایی برای انجام آزمون‌های کیفی به مراجع ذیربط تحویل می شود که پس از اخذ مجوزهای لازم، تولید آریسان۲ تا پایان امسال  در این شرکت به تولید انبوه می رسد.

وی اضافه کرد: هم اینک شرکت ایران خودرو خراسان ۲ مدل از “هایما” و پژو ۴۵ اس.ال.ایکس و پژو پارس تولید می کند و ظرفیت اسمی تولید آن در طول سال، ۱۶۸ هزار دستگاه است، این شرکت به عنوان یکی از ۶ سایت زیرمجموعه گروه صنعتی ایران خودرو برای پنج هزار نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده است.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.