تاریخ انتشار :شنبه 30 اکتبر 21.::. ساعت : 10:39 ق.ظ
فاقددیدگاه

بیش از چهار میلیارد ریال کالای قاچاق در گچساران کشف شد

سرهنگ سید محمد موسوی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: این میزان کالای قاچاق از هفت خودرو شامل سه دستگاه وانت پراید، ۲ دستگاه وانت نیسان و سه دستگاه  تاکسی ون کشف شده است.  

وی بیان کرد: این محموله های قاچاق در طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با هماهنگی مراجع قضایی در محور شیراز به گچساران هنگام ایست و بازرسی کشف و ضبط شده است.         

                                     

موسوی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودروهای مذکور مقادیر زیادی کالا از جمله لوازم خانگی، آرایشی و بهداشتی، دستگاه های صوتی تصویری و سایر کالاهای قاچاق بدون هرگونه مجوز مثبته گمرکی کشف و ضبط کرد.    

فرمانده انتظامی گچساران تاکید کرد: در این رابطه هفت نفر قاچاقچی دستگیر و به مرجع قضایی معرفی و خودرو ها نیز به پارکینگ نیروی انتظامی انتقال یافت.

موسوی عنوان کرد: با تلاش‌ و اقدامات انجام گرفته پرسنل انتظامی امسال میزان کشف کالای قاچاق در این شهرستان نیمه نخست نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد رشد داشته است.

سرهنگ موسوی افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان نیمه نخست سال جاری بیش از۱۱۰میلیارد و ۱۵۹ میلیون ریال کالای قاچاق در گچساران کشف شده در حالی که مدت مشابه سال گذشته ۹۳ میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال قاچاق کالا در این شهرستان کشف شده بود.

وی اظهار داشت:در این مدت ۲۴۶ نفر در زمینه کالای قاچاق در این شهرستان شناسایی و دستگیر شده اند.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.