تاریخ انتشار :چهارشنبه 3 نوامبر 21.::. ساعت : 9:45 ق.ظ
فاقددیدگاه

افراد برتر رقابتهای تنیس روی میز منطقه هفت کشور در یاسوج مشخص شدند 

پیمان خضوعی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: تنیس بازان پسر و دختر رده های سنی ۶ تا هشت سال استان های  منطقه هفت کشور شامل کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان و لرستان در این دوره از رقابت ها حضور داشته و به مصاف یکدیگر رفتند. 

وی افزود: هدف از برگزاری این دوره از رقابت ها شناسایی تنیس بازان مستعد استان های منطقه هفت کشور و اقدام برای پرورش و شکوفایی  هر چه بیشتر استعدادهای ورزشی آنان بوده است. 

رییس هیأت تنیس روی میز کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در بخش پسران امیررضا خسروی از لرستان با امتیاز ۹۳.۵۸ اول شد، ابراهیم سکرانی از خوزستان با امتیاز ۷۹.۸۴ عنوان  دوم را کسب کرد و عباس مقدم نیا از خوزستان نیز با امتیاز ۷۹.۸۲ به مقام سوم دست یافت. 

خضوعی عنوان کرد: در بخش دختران ترنم مندنی پور از کهگیلویه و بویراحمد با امتیاز ۹۱.۶۵ اول شد،  نازنین فردوسی پور از کهگیلویه و بویراحمد با امتیاز ۹۱:۶۳ عنوان دوم را کسب کرد و حلما سالاروند از لرستان نیز با امتیاز ۸۱.۲۷ به مقام سوم  دست یافت. 

وی ابراز داشت: افراد برتر این دوره از رقابت ها در قالب تیم های تنیس روی میز پسران و دختران منطقه هفت کشور به مسابقات کشوری  اعزام می شوند. 

بیش از ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند. 

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.