تاریخ انتشار :جمعه 5 نوامبر 21.::. ساعت : 9:50 ق.ظ
فاقددیدگاه

۳۵ هزار فرصت شغلی مستقیم در شهرک‌های صنعتی قزوین ایجاد می‌شود

حمیدرضا خانپور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران افزود: از این تعداد فرصت شغلی حدود ۶ هزار مورد مربوط به قراردادهای سرمایه گذاری منعقد شده بین سرمایه گذاران با شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در سال جاری است.

این مسوول اضافه کرد: واحدهای تولیدی با راه اندازی می توانند بین ۲ تا ۳ برابر اشتغال ایجاد شده مستقیم، فرصت شغلی غیرمستقیم ایجاد کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین  همچنین یادآور شد: در حال حاضر واحدهای به بهره برداری رسیده در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان موجب اشتغالزایی مستقیم برای حدود ۳۱ هزار نفر شده اند.

خانپور افزود: در حال حاضر بیش از ۸۰۰ طرح تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین مراحل مختلف ساخت و ساز را پشت سر می گذارند که حدود نیمی از آنها یا در مرحله نصب سوله یا نصب ماشین آلات هستند و به مرحله بهره برداری نزدیک می شوند که با این اتفاق شاهد رونق اشتغالزایی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین اظهار داشت: از سوی دیگر تلاش داریم تا با احیای واحدهای راکد در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین علاوه بر واحدهای جدید به اشتغالزایی جوانان استان و گام برداشتن برای جهش تولید کمک کنیم.

استان قزوین علاوه بر یک شهر صنعتی دارای ۱۳ شهرک و ۶ ناحیه صنعتی است.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.