تاریخ انتشار :یکشنبه 7 نوامبر 21.::. ساعت : 9:48 ق.ظ
فاقددیدگاه

بیش از ۸۵ درصد دانش‌آموزان گچساران واکسن کرونا دریافت کردند

 محمد صادق رضایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران با بیان اینکه واکسینه دانش آموزان گروه هدف ۱۲ تا ۱۸ سال در این شهرستان هم اکنون در حال انجام است ، افزود: بیش از ۱۰هزارو ۸۷۱ دانش آموز در این گروه سنی باید در مقابل ویروس کرونا واکسینه شوند.

وی ادامه داد: از این تعداد دانش آموز ۹ هزار و ۲۲۳ نفر در دُز اول و پنج هزارو و ۱۷۹ نفر دُز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند.

رضایی ابراز کرد: تاکنون۱۴۴ هزار و ۵۷۵ دُز واکسن کرونا برای گروه های هدف این شهرستان تزریق شده است که از این میزان ۸۱ هزار و ۶۹۷ نفر در دز اول و ۶۲هزارو ۸۷۸ نفر در دز دوم واکسن  کرونا  را در شهرستان دریافت کردند.

وی اظهار داشت: در روز گذشته، ۶۶ دُز واکسن نوبت اول و ۲۶۷ دُز واکسن نوبت دوم  در این شهرستان تزریق شد.

رضایی تصریح کرد:  واکسیناسیون ویروس کرونا در ۱۰ مرکز  شهری و روستایی، ۱۲ پایگاه سلامت و ۲۸ خانه بهداشت و پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون کرونا دوگنبدان این شهرستان در حال انجام است.

وی گفت: ۵۷ هزار و ۹۱ مورد تست کرونا از ابتدای شروع ویروس کرونا تاکنون از افراد با علائم مشکوک در این شهرستان گرفته شده است.

رضایی ابراز کرد: تاکنون بیش از ۱۷هزار و ۱۶۹ نفر در این شهرستان به بیماری کرونا مبتلا شدند که ۲۲۵ نفر بر اثر ویروس کرونا  جان باخته اند.

وی  ادامه داد: هم اکنون بیش از ۲۳ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های این شهرستان بستری و ۱۷۴ نفر در قرنطینه خانگی هستند. 

شهرستان ۱۵۰ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.