تاریخ انتشار :یکشنبه 7 نوامبر 21.::. ساعت : 9:35 ق.ظ
فاقددیدگاه

فرمانده انتظامی:بیش از ۳۲۰ کیلوگرم تریاک در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد

سردار کیقباد مصطفایی روز یکشنبه در این باره در جمع خبرنگاران یاسوج اظهار داشت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله ای مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان، بلافاصله مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با تعامل ماموران پلیس مبارزه با مواد  مخدر شهرستان دنا و پاسگاه های انتظامی میمند و پاتاوه ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در جاده ارتباطی یاسوج” به اصفهان ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود: ماموران حین انجام ایست و بازرسی در محور یاسوج به اصفهان به ۲ دستگاه خودروی سواری پژو پارس مشکوک شدند و آنان را متوقف کردند.

سردار مصطفایی بیان کرد: ماموران در بازرسی از یکی از خودروهای مذکور ۳۲۲ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در آن  جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: در این رابطه رانندگان خودروها دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

وی عنوان کرد: مبارزه بی‌امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار بود و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر پارسال بیش از هفت تن  و ۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط و یک هزار و ۸۴۰ نفر مجرم در زمینه مواد مخدر شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

کهگیلویه و بویراحمد شاهراه ارتباطی استانهای جنوبی به استانهای مرکزی و شمالی کشور است.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.