تاریخ انتشار :دوشنبه 15 نوامبر 21.::. ساعت : 9:36 ق.ظ
فاقددیدگاه

هندبالیست نوجوان کهگیلویه و بویراحمد به اردوی تیم ملی دعوت شد 

پریسا تیموری فر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: دعوت از حسینی برای حضور در این اردو از سوی فدراسیون هندبال  انجام شده است. 

وی افزود: این اردو با دعوت از ۲۳ دختر هندبالیست رده سنی نوجوانان از سراسر کشور به مدت یک هفته و از ۲۱ تا ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۰ در شهر شاهرود استان سمنان برگزار می شود. 

نایب رییس هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مریم حسینی عضو تیم هندبال دختران رده سنی نوجوانان گچساران است. 

تیموری فر عنوان کرد: دعوت شدگان به این اردو باید با حضور در محل برگزاری آن به نشانی استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان آبشار،  سرای ورزشکاران خود را به مریم رضاییان سرپرست تیم ملی هندبال دختران رده سنی نوجوانان معرفی کنند. 

وی ابراز داشت: اسامی دختران هندبالیست نوجوان دعوت شده به این اردو شامل الناز یارمحمدی و صبا زنگنه از همدان، مبینا حاج حیدری،  سعیده غضنفری، نیایش احمدی، شهرزاد نصوحی و الهه نیکان از اصفهان، الینا رضایی از فارس، فاطمه مریخ و آرزو بهمئی از خوزستان، شقایق چراغی و مائده عشاق از تهران، هستی دوخایی و فاطمه احمدی از مرکزی، نسترن گودرزی و زهرا فتوتی از قم، هانیه شاه ویسی و نگین رحمانی از کردستان، مریم حسینی از کهگیلویه و بویراحمد، آسمان بدوی از البرز و نرگس ساغری، سحر ابراهیمی و صبا میرهاج از سمنان است. 

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف بیش از ۵۰ هزار نفر است. 

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.