تاریخ انتشار :چهارشنبه 17 نوامبر 21.::. ساعت : 9:55 ق.ظ
فاقددیدگاه

تیم کونگفوی بانوان کهگیلویه و بویراحمد در لیگ برتر کشور شرکت دارد

مهدی عبداللهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: رقابت های کونگفو و هنرهای رزمی لیگ برتر باشگاه های کشور در  بخش زنان رده سنی بزرگسالان در شهر سنندج مرکز کردستان برگزار می شود. 

وی افزود: بانوان رزمی کار هشت تیم از سراسر کشور در این دوره از رقابت ها حضور داشته و به مدت ۶ روز از ۲۵ تا ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۰ در  وزن های مختلف به مصاف یکدیگر می روند. 

رییس هیأت کونگفو و هنرهای رزمی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هشت تیم شرکت کننده در این دوره از رقابت ها شامل هیأت کونفگو و  هنرهای رزمی کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، تهران، البرز، قم، یزد، کرمان و شهدای مدافع حرم است. 

عبداللهی عنوان کرد: این دوره از رقابت ها به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و به مدت هفت هفته نیز ادامه دارد.  

وی ابراز داشت: ۶ عضو تیم کونکفو و هنرهای رزمی بانوان کهگیلویه و بویراحمد اعزامی به این دوره از رقابت ها شامل نگین چلونگریان و  نازنین بهجتی در وزن ۵۴- کیلوگرم، سعیده محمدی و فاطمه فلسفی در وزن ۶۰- کیلوگرم و زهرا خسروانی و رؤیا نیک پی در وزن ۷۱-  کیلوگرم است. 

عبداللهی گفت: معصومه پرآور نایب رییس هیأت کونگفو و هنرهای رزمی کهگیلویه و بویراحمد به عنوان سرپرست، شادی موسوی به عنوان  سرمربی و سیما فلسفی نیز به عنوان مربی تیم استان را در این دوره از رقابت ها همراهی می کنند. 

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف بیش از ۵۰ هزار نفر است. 

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.