تاریخ انتشار :پنج‌شنبه 18 نوامبر 21.::. ساعت : 9:29 ق.ظ
فاقددیدگاه

۴۰ هزار مورد بازرسی از اصناف گچساران انجام شد

سید ناصر حسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران افزود: ۶۶۲ واحد صنفی متخلف در این شهرستان به دلیل رعایت نکردن محدودیت‌ های کرونایی تاکنون پلمب شدند.

وی با بیان اینکه همکاری بازاریان برای مقابله با کووید ۱۹ در زمینه پروتکل های بهداشتی قابل تقدیر است، گفت: در این تعداد بازرسی های۹۰۰ صنف متخلف شناسایی شد.

حسینی ابراز کرد:  بازرسان روزانه در ۲ نوبت صبح و عصر بر نحوه عملکرد اصناف از جمله رعایت پروتکل‌های بهداشتی، شناسایی اصناف متخلف و تذکر در خصوص رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا فعالیت دارند.

وی تصریح کرد: از ابتدای انتشار ویروس کرونا تاکنون یکهزارو ۱۰۱ گشت مشترک بازرسی در این شهرستان انجام شده است.

حسینی گفت: هشت هزار مورد بازرسی امسال بر نحوه عملکرد اصناف از جمله رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شناسایی اصناف متخلف در بازار این شهرستان انجام شد.

وی ادامه داد: نیمی از این بازرسی ها در زمینه اجرای طرح محدودیت‌های ناشی از کرونا در بازار این شهرستان انجام شد.

حسینی بیان کرد: ۲۸۰ نفر متخلف بازاری در این طرح شناسایی و با تکمیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شدند که رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی ، درج نشدن قیمت و گرانفروشی از جمله این تخلفات بوده است.

وی ادامه داد: پس از شناسایی واحدهای متخلف در ابتدا به آنها تذکر و اخطار داده می‌شود اما چنانچه این مساله تکرار شود، پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی می‌شود.

هم اکنون  هشت هزارو ۵۸۸ واحد صنفی در این شهرستان عضو اتاق اصناف هستند که از این تعداد بیش از چهار هزارو ۲۳۴ واحد صنفی دارای پروانه کسب می باشند.

تعداد اتحادیه‌های صنفی شهرستان گچساران ۲۵ مورد است.

شهرستان ۱۵۶ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.