تاریخ انتشار :جمعه 19 نوامبر 21.::. ساعت : 9:53 ق.ظ
فاقددیدگاه

دادستان: نهادهای متولی برای تعیین تکلیف ورودی های دهدشت زمان مشخص کنند

به گزارش  گپ ساران ، سعید کریمی زاد روز پنجشنبه در بازدید از ورودی های دهدشت با اشاره به اینکه در راستای صیانت از جان مردم با کسی تعارف ندارم اظهارداشت: نیاز است نهادهای متولی نسبت به ساماندهی ورودی ها زمان مشخصی را تعیین کنند.

وی نبود علائم راهنمایی و رانندگی، وجود چاله و ناهمواری مسیرها ، نبود روشنایی و آسفالت مناسب را از مهمترین مشکلات ورودی دهدشت – طولیان و ورودی دهدشت – چرام  اعلام کرد.

کریمی زاد بیان کرد: در این بازدید اداره راهداری مکلف شد ظرف مدت ۱۰ روز نسبت به نصب تابلو و علائم ، ایجاد روشنایی و رفع نقاط حادثه خیز اقدامات قانونی را انجام دهد.

وی طولانی شدن روند ساماندهی ورودهای دهدشت طولیان و چرام را تضییع حقوق مردم دانست و گفت: طی یک ماه اینده طول ۶ کیلومتری این ورودی ها  باید از سوی نهادهای متولی آسفالت خواهد شد.

کریمی زاد تاکید کرد: در صورت سهل انگای هر نهادی مطابق قانون دادستانی برخورد خواهد کرد.

براساس این گزارش عملیات بهسازی و تعریض ورودی های شهر دهدشت بیش از ۱۰ سال است که توسط شهرداری دهدشت و اداره راه و شهرسازی کهگیلویه آغاز و به دلایل مختلف راکد و بلا تکلیف رها شده، به یک رویا برای شهروندان تبدیل گشته بود.

سالهاست متولیان امور شهری دهدشت تلاش می کنند وضعیت نابسامان ورودی شهر دهدشت را سامان ببخشند ولی به دلایل مختلف از جمله سهل انگاری و ناکارآمدی مسئولان شهری و کمبود اعتبار تاکنون این امر محقق نشده است.

شهرستان ۱۳۱ هزار نفری کهگیلویه به مرکزیت شهر ۶۰ هزار نفری دهدشت دارای چهارشهر، چهار بخش و ۳۴۵ روستای بزرگ و کوچک است.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.