تاریخ انتشار :یکشنبه 28 نوامبر 21.::. ساعت : 9:40 ق.ظ
فاقددیدگاه

باند سارقان محموله در کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شدند

سردار کیقباد مصطفایی شنبه شب در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج، اظهار داشت: در پی دریافت گزارشاتی مبنی بر وقوع سرقت های محموله از ناوگان حمل ونقل عمومی در محورهای مواصلاتی استان های کهگیلویه و بویراحمد و فارس، موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی، یک باند ۶ نفره از سارقان محموله را شناسایی کردند.

سردار مصطفایی ابراز داشت: این باند طی عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی در مخفیگاهشان در شهر یاسوج دستگیر و ۲ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ متعلق به آن ها را نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: متهمان در بازجویی های اولیه به ۱۷ فقره سرقت محموله در سطح محورهای مواصلاتی استان های کهگیلویه و بویراحمد و  فارس اعتراف کردند. 

سردار مصطفایی عنوان کرد: تعدادی لوازم خانگی مسروقه از قبیل یخچال، تلویزیون و غیره از متهمان کشف و ضبط شد.

وی ابراز داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ انتقال داده شدند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد امنیت مردم را خط قرمز پلیس دانست و گفت: هر کس که از این خط قرمز عبور کند با واکنش مقتدرانه پلیس مواجه خواهد شد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.