تاریخ انتشار :سه‌شنبه 30 نوامبر 21.::. ساعت : 9:39 ق.ظ
فاقددیدگاه

درخواست نماینده مجلس برای سرمایه‌گذاری شستا در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش گپ ساران، مهدی روشنفکر روز سه شنبه در نشست با میر هاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در تهران با اشاره به ظرفیت‌های موجود در حوزه نفت وگاز، گیاهان دارویی، آب و  گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد ، اظهار داشت: برای رفع محرومیت‌ها و توسعه اقتصادی در این استان راهی جز افزایش سرمایه گذاری نیست.

وی افزود: انتظار می رود سازمان تامین اجتماعی در راستای تحقق رسالت توجه به مناطق محروم و کمتر برخوردار، نسبت به سرمایه گذاری شستا در شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون حمایت و هدایت لازم را داشته باشند.

روشنفکر تصریح کرد: زمین ۲ هکتاری سازمان تامین اجتماعی در مرکز شهر یاسوج سال‌ها بدون استفاده مانده و حتی سبب برهم زدن مبلمان شهری نیز شده است که ضروری بوده نسبت به احداث مجتمع رفاهی، فرهنگی، تجاری و ورزشی در این محل اقدام شود.

وی خواستار اجرای قانون معافیت بیمه سهم کارفرما حداکثر تا پنج نفر کارگر برای گلخانه‌های گل رز شد و افزود: در صورت عدم تدبیر متولیان امر شاهد بیکاری بیش از ۵۰۰ کارگر گلخانه‌های گل رز در استان کهگیلویه و بویراحمد خواهیم بود.

میر هاشم موسوی در این نشست نیز وعده بررسی پیشنهادهای ارایه شده این نماینده مجلس را توسط کارشناسان و مسئولان سازمان تامین اجتماعی به صورت ویژه داد و از دغدغه محرومیت زدایی وی قدردانی کرد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.