تاریخ انتشار :سه‌شنبه 30 نوامبر 21.::. ساعت : 9:40 ق.ظ
فاقددیدگاه

سه هزار میلیارد ریال برای تکمیل طرح های عمران شهری دوگنبدان نیاز است

سید مصیب موسوی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران افزود: این طرح ها در زمینه ساخت کانال های دفع آب های سطحی، احداث کانال های هدایت سیلاب، تکمیل بوستان ها، بهسازی معابر عمومی و معابر پیاده رو، ساخت کانال های سنگی و توسعه فضای سبز در شهر دوگنبدان است.

موسوی تصریح کرد: بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار در سالجاری برای طرح های شهرداری دوگنبدان اختصاص یافت.

وی ابراز کرد: تکمیل طرح های نیمه تمام در اولویت برنامه های شهرداری دوگنبدان قرار دارد و بر این اساس  در سالجاری پروژه جدیدی تعریف نشده است.

موسوی گفت: میانگین طرح های در دست اجرای عمران شهری دوگنبدان هم اکنون پنج تا ۵۰ درصد است که با بهره برداری از این طرح ها تا پایان سال آینده بسیاری از مشکلات شهر دوگنبدان رفع خواهد شد.

سرپرست شهرداری دوگنبدان جاده سلامت را یکی از طرح های در دست اجرا شهرداری دوگنبدان اعلام کرد و گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این طرح نیاز است.

وی اظهار داشت: توجه به مناطق کم برخوردار و اجرای طرح های عمرانی، فرهنگی و خدماتی در مناطق کم برخوردار از رویکردهای مهم شهرداری دوگنبدان در سالجاری است.

موسوی افزود: نگاه شهرداری به مناطق کم برخوردار نسبت به گذشته پررنگ‌تر شده و تلاش می‌کنیم با توزیع خدمات رفاهی، عمرانی و فرهنگی بتوانیم همه مردم را از امکانات شهری بهره مند کنیم.

در شهر دوگنبدان با ۶۹۰ هکتار مساحت یک میلیون و ۲۹۶ هزار متر مربع فضای سبز و ۲۱ پارک عمومی با بیش از ۱۵۰ هزار متر مربع وجود دارد.

شهر نفت خیز دوگنبدان در ۱۵۰ کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفته است.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.