تاریخ انتشار :شنبه 4 دسامبر 21.::. ساعت : 9:32 ق.ظ
فاقددیدگاه

تیم پیوند اعضای کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات کشوری درخشیدند

سید محمود سعیدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهارداشت: رقابتهای دوومیدانی بیماران خاص و پیوند اعضای کشور به میزبانی استان فارس با حضور ۲۲ استان و ۱۳۰ ورزشکار برگزار شد. 

وی بیان کرد:  ورزشکاران هیات استان پنج مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز در این مسابقات کسب کردند.

سعیدی تصریح کرد: در این مسابقات فرزاد آرانیان در پرتاب وزنه، پرتاب نیزه و پرتاب توپ سه مدال طلا و در پرتاب دیسک یک مدال نقره، علی سینا صیادی نژاد در ماده ۲۰۰ متر مدال طلا و در ماده ۴۰۰ متر مدال برنز و جلال شرفی بیاره در پیاده روی پنج هزار متر مدال طلا را به دست آوردند.

در بخش انفرادی و در ماده پرتاب توپ آقایان، رده سنی  ۱۸ تا ۲۹ سال فرزاد آراییان از کهگیلویه و بویراحمد، رده سنی ۳۰ تا ۳۹ سال علی جعفری از  لرستان، رده سنی ۴۰ تا ۴۹ انعام رهبر از تهران، در رده سنی ۵۰ تا۵۹ سال روح الله تکلیف از خوزستان عنوان نخست به خود اختصاص دادند.

 در ماده دیسک رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال، محمد صادق محمدی از کردستان،رده سنی ۳۰ تا ۳۹، علی جعفری از  لرستان، رده سنی ۴۰ تا ۴۹، محمد براتی از مرکزی، رده سنی ۵۰ تا ۵۹،  نبی الله مرزبان ازمازندران نشان طلا گرفتند.

ماده پرتاب وزنه : رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال، فرزاد آراییان ازکهگیلویه و بویراحمد، رده سنی ۳۰ تا ۳۹ سال، علی جعفری از لرستان، رده سنی ۴۰ تا ۴۹ سال، محمد براتی از مرکزی، رده سنی ۵۰ تا ۵۹ سال نبی الله مرزبان ازمازندران به مقام قهرمانی دست یافتند.

 ماده ۲۰۰ متر:  رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال، سید علی موسوی از خوزستان، رده سنی ۳۰ تا ۳۹ سال، بهرام صداقت از  فارس، رده سنی ۴۰ تا ۴۹ سال، سعید منتظر پرچی از مازندران، رده سنی ۵۰ تا ۵۹، روح اله تکلیف از  خوزستان قهرمان شدند.

 ۱۰۰ متر: رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال، سید علی موسوی از خوزستان ،رده سنی ۳۰ تا ۳۹ سال، بهرام صداقت از فارس، رده سنی ۴۰ تا ۴۹ سال، سیعد منتظر پرچی از مازندران ، رده سنی ۵۰ تا ۵۹، لطف الله امانی از چهارمحال و بختیاری برسکوی قهرمانی ایستادند،

ماده پرتاب نیزه: رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال، فرزاد آرائیان ازکهگیلویه و بویراحمد، رده سنی ۳۰ تا ۳۹ سال، علی جعفری از لرستان، رده سنی ۴۰ تا ۴۹ سال محمد براتی ازمرکزی، رده سنی ۵۰ تا ۵۹، فاضل شجاعت ازخوزستان مقام قهرمانی کسب کردند.

  ۱۵۰۰ متر: رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال، عقیل احمدی از فارس، رده سنی ۳۰ تا ۳۹ سال، محسن اسدی از اصفهان، رده سنی ۴۰ تا ۴۹ سال، رضا طهماسبی از اصفهان مدال طلا گرفتند.

ماده ۵۰۰۰ متر پیاده روی: رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال، میثم همتی از فارس، رده سنی ۴۰ تا ۴۹ سال،موسی خلیفه از فارس، رده سنی ۵۰ تا ۵۹، لطف الله امانی از چهارمحال و بختیاری برسکوی قهرمانی ایستادند.

ماده ۸۰۰ متر: رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال، عقیل احمدی از فارس، رده سنی ۳۰ تا ۳۹ سال،احمد نوروزی از قزوین، رده سنی ۴۰ تا ۴۹ سال، رضا طهماسبی از اصفهان، رده سنی ۵۰ تا ۵۹، روح الله تکلیف از خوزستان هم مدال طلا گرفتند.

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف بیش از ۵۰ هزار نفر است. 

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.