تاریخ انتشار :شنبه 4 دسامبر 21.::. ساعت : 9:27 ق.ظ
فاقددیدگاه

دادستان یاسوج: اموال تملیکی در انبارها به مزایده عمومی گذاشته می‌شود

سید علی ملک حسینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: با توجه به اینکه هر ساله مقادیر زیادی از اموال تملیکی به علت شرایط نامناسب و غیر اصولی در انبارها فاسد و از بین می رود این اموال به زودی با همکاری سازمان اموال تملیکی در مزایده عمومی قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: در گذشته کالاهای موجود در  انبارهای تملیکی به دلیل نداشتن استانداردهای لازم و  بی نظمی و آشفتگی زیاد بخصوص کالاهای فاسد شدنی شرایط نگهداری بسیار سختی داشتند.

ملک حسینی تصریح کرد: با همکاری سازمان اموال تملیکی و بازرسی استان مقدار زیادی از این کالاها قبل اینکه به دست مصرف کننده برسد به علت فساد پذیری  معدوم شد.

رئیس سازمان جمع آوری، نگهداری و فروش اموال تملیکی استان نیز در این رابطه به خبرنگار گپ ساران گفت: در سال جاری تعداد ۴۵۱ ردیف به تعداد ۱۱۱ پرونده از کالاهای فاسد  در انبارها به به دلیل نداشتن علائم استاندارد و بهداشتی معدوم شد.

علی بهادری با اشاره به اینکه ۴۵ فقره پرونده در حال بررسی برای ارجاع به کارشناس دادگستری برای قیمت گذاری و فروش است، اضافه کرد: ۲۲ فقره پرونده نیز قیمت گذاری شده که به زودی به مزایده و فروش خواهند رفت.

وی بیان کرد: ۲۶ خودرو نیز در مرحله قضایی هستند که بزودی به کارشناس دادگستری ارجاع داده می‌شود.
بهادری تصریح کرد: ۹ پرونده نیز در رابطه با  کالاهای فاسد شدنی در  انبارها تشکیل شده است که به زودی  این کالاهای فاسد شدنی معدوم خواهد شد.

سالانه در کهگیلویه و  بویراحمد به علت قرار گرفتن این استان در شاهراه ارتباطی شمال به جنوب مقادیر زیادی کالای قاچاق کشف و ضبط می شود.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.